Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Si krokodil - Parodi 02-02-2013 322 herë 113 herë 4.48 MB 03:16 192 kbps
Floriani i Vogël - Tallava 21-06-2010 1000 herë 391 herë 4.45 MB 04:52 128 kbps
Pershendetje dhe urime 06-09-2007 802 herë 4068 herë 6.03 MB 05:16 160 kbps
Ngoni shoke 06-09-2007 715 herë 3058 herë 3.55 MB 03:25 145 kbps
Mahalle e njofshme 06-09-2007 660 herë 2544 herë 5.04 MB 04:33 155 kbps
Humori 1 06-09-2007 570 herë 2335 herë 3.97 MB 04:00 139 kbps
Hajredin Pasha 06-09-2007 569 herë 3830 herë 3.98 MB 03:53 143 kbps
Ah lej, lej, lej 06-09-2007 568 herë 2489 herë 3.98 MB 03:39 152 kbps
Mu me thojn Hazbi Thera 29-12-2006 553 herë 2923 herë 2.07 MB 02:16 128 kbps
Pse dashnin sma jep 20-12-2006 676 herë 3016 herë 5.62 MB 06:08 128 kbps
Me ferma skam fat 20-12-2006 543 herë 2890 herë 4.64 MB 05:04 128 kbps
E dashura ime e Dashur 20-12-2006 529 herë 2600 herë 4.51 MB 04:56 128 kbps
Bota Sajllet 20-12-2006 438 herë 1907 herë 4.52 MB 04:56 128 kbps
A rihet pa çika n`klas 20-12-2006 450 herë 3601 herë 3.80 MB 04:09 128 kbps
Barcoleta 20-07-2006 607 herë 5413 herë 2.82 MB 03:05 128 kbps
Ik çik prej mu 20-07-2006 433 herë 3874 herë 3.83 MB 04:11 128 kbps
Partit politike 20-07-2006 490 herë 4218 herë 4.10 MB 04:29 128 kbps
Interneti 20-07-2006 534 herë 5624 herë 2.91 MB 03:10 128 kbps
As ni her 20-07-2006 426 herë 7270 herë 3.69 MB 04:02 128 kbps
Dot kcej 20-07-2006 626 herë 4037 herë 4.08 MB 04:27 128 kbps
Dashuri si biber 20-07-2006 484 herë 5047 herë 4.45 MB 04:51 128 kbps
Sadije 20-07-2006 496 herë 3745 herë 3.79 MB 04:08 128 kbps
Dasma 20-07-2006 745 herë 5187 herë 5.15 MB 05:37 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio