Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
U qova pi vorri 24-06-2013 331 herë 222 herë 5.86 MB 03:12 256 kbps
Qeni le mas miri 31-07-2012 388 herë 339 herë 2.33 MB 02:33 128 kbps
Klepto - Kuq e zi 30-07-2012 435 herë 538 herë 5.34 MB 03:53 192 kbps
Presioni - Kategori e rond 29-07-2012 294 herë 217 herë 4.79 MB 03:29 192 kbps
D.M.K - Jam katil 03-08-2011 1961 herë 1336 herë 4.44 MB 03:14 192 kbps
2po2 - Fitore e sinqert 31-05-2011 765 herë 738 herë 3.17 MB 03:28 128 kbps
feat Gjebraili - Trim i gjallë 07-06-2010 1217 herë 1093 herë 4.80 MB 03:30 192 kbps
Kile Kile 28-07-2008 1096 herë 11257 herë 7.80 MB 03:24 320 kbps
Outro 23-12-2007 637 herë 5740 herë 1.83 MB 00:48 320 kbps
Tqoj pesh - feat VZ 23-12-2007 788 herë 9593 herë 10.05 MB 04:23 320 kbps
Neper cka do - feat Tribun dhe Sacrifice 23-12-2007 677 herë 5980 herë 8.13 MB 03:33 320 kbps
Cubat - feat The Bloody Alboz, Presioni N.A.G dhe VeB 23-12-2007 684 herë 5544 herë 16.63 MB 07:16 320 kbps
Pak urti - feat Rameka dhe Dredha 23-12-2007 661 herë 4956 herë 9.23 MB 04:02 320 kbps
Shtigjet e verteta - feat Pristine 23-12-2007 758 herë 5621 herë 9.07 MB 03:58 320 kbps
Kaj - feat Prestine 23-12-2007 675 herë 4834 herë 10.05 MB 04:23 320 kbps
Se skom qare - feat Presioni 23-12-2007 709 herë 4050 herë 7.79 MB 03:24 320 kbps
Kur qes kanun - feat Klepto dhe N.A.G 23-12-2007 884 herë 6159 herë 8.70 MB 03:48 320 kbps
Inati - feat DMC dhe Kobra 23-12-2007 653 herë 3819 herë 7.71 MB 03:22 320 kbps
Mentaliteti jem - feat D.M.K dhe Rameka 23-12-2007 631 herë 4281 herë 9.28 MB 04:03 320 kbps
Shihemi nperkujtime 23-12-2007 686 herë 4981 herë 6.33 MB 02:46 320 kbps
Robt e frikes 23-12-2007 741 herë 5599 herë 6.41 MB 02:48 320 kbps
Kanuni i Katilit 23-12-2007 1116 herë 18037 herë 9.23 MB 04:02 320 kbps
Caku i arritun 23-12-2007 606 herë 3763 herë 8.77 MB 03:50 320 kbps
Intro 23-12-2007 512 herë 2334 herë 2.42 MB 01:04 320 kbps
Metafora - Zingjirt 30-11-2006 593 herë 5458 herë 4.58 MB 03:20 192 kbps
Un e di kush jom - VZ feat. Unikkatil 30-11-2006 601 herë 7027 herë 6.13 MB 04:28 192 kbps
Demtus - Unikkatil feat. Presioni & VZ 30-11-2006 534 herë 5879 herë 5.53 MB 04:02 192 kbps
S`luja lojna - Unikkatil feat. Jeton, Presioni & Klepto 30-11-2006 546 herë 5053 herë 6.01 MB 04:23 192 kbps
Prishtinali (Remix) - Unikkatil feat. Jeton & Presioni 30-11-2006 674 herë 5558 herë 4.80 MB 03:30 192 kbps
Gatshem per pasoja - Unikkatil feat. Jeton & Dredha 30-11-2006 516 herë 6140 herë 3.71 MB 02:42 192 kbps
Qa tha - Unikkatil 30-11-2006 609 herë 7435 herë 4.04 MB 02:57 192 kbps
Armiq`t Suprem (Intro) - Unikkatil 30-11-2006 552 herë 8711 herë 1.35 MB 00:59 192 kbps
Ku T`Meten Shokt (Remix) - Unikkatil feat. Jeton 30-11-2006 660 herë 10862 herë 3.02 MB 02:12 192 kbps
T`part - Tornados 30-11-2006 522 herë 5041 herë 4.21 MB 03:04 192 kbps
1 Haver - Sacrifice feat. Tribun 30-11-2006 549 herë 8064 herë 6.21 MB 04:31 192 kbps
Prishtine - Rameka feat. Unikkatil 30-11-2006 530 herë 4194 herë 4.77 MB 03:28 192 kbps
Per pare une vras - Presioni feat. Hudra & Gem Belushi 30-11-2006 545 herë 4390 herë 5.03 MB 03:40 192 kbps
Iliria - Presioni feat. Fat & Og043 30-11-2006 484 herë 3978 herë 5.03 MB 03:40 192 kbps
Na jena - F-tim 30-11-2006 511 herë 7908 herë 4.39 MB 03:12 192 kbps
S`osht si kujton - Era Corrupted 30-11-2006 484 herë 4445 herë 5.50 MB 04:00 192 kbps
Reper i smut - Dredha 30-11-2006 518 herë 3404 herë 5.35 MB 03:54 192 kbps
N`rrot s`ames (feat Milot & Jeton) 15-09-2006 696 herë 9508 herë 4.61 MB 05:02 128 kbps
Gishtin E Tret (Feat B-52, Tee & Special-K) 29-07-2006 551 herë 4643 herë 1.76 MB panjohur panjohur
Prishtinalit Nr.1 (Feat. Ye-Ton & Presioni) 29-07-2006 664 herë 4251 herë 3.06 MB panjohur panjohur
A jeni Gati (Feat. AlboHolics) 29-07-2006 567 herë 6134 herë 4.44 MB 04:51 128 kbps
Besnik I Rruges (Feat. 2PO2 & Imortel) 29-07-2006 631 herë 5210 herë 4.12 MB 04:30 128 kbps
Hajde Nalna (Feat Bloody AlboZ) 29-07-2006 563 herë 4701 herë 4.51 MB 04:56 128 kbps
Eci Neper Terr (Feat Cyanide) 29-07-2006 641 herë 7591 herë 4.24 MB 04:38 128 kbps
Veq Fillimi (Feat. Cyanide & B52) 29-07-2006 556 herë 4652 herë 6.53 MB 04:45 192 kbps
Vdekjen e sfidoj 29-07-2006 748 herë 6419 herë 5.98 MB panjohur panjohur
Ule kryt (Feat Alboholics) 29-07-2006 582 herë 4118 herë 4.44 MB 04:51 128 kbps
U Dont Get Me (Feat Z.E.F) 29-07-2006 476 herë 3549 herë 2.41 MB 02:38 128 kbps
Qëndro 29-07-2006 753 herë 5504 herë 5.18 MB 03:46 192 kbps
Mos T`Vjen Inati (Feat. Presioni & Z.E) 29-07-2006 620 herë 6524 herë 7.41 MB panjohur panjohur
Mos Shaj Mas Shpine (Feat. Ye-Ton) 29-07-2006 713 herë 7112 herë 3.57 MB 03:07 160 kbps
Krejt hajvan 29-07-2006 718 herë 7264 herë 4.19 MB 03:39 160 kbps
Ju ha për s`gjali (Kushtuar Hisenit) 29-07-2006 851 herë 9666 herë 5.66 MB 06:11 128 kbps
If i die, U die 29-07-2006 632 herë 4346 herë 3.60 MB 03:56 128 kbps
Gjuj 29-07-2006 626 herë 4794 herë 5.48 MB 03:59 192 kbps
E premte 29-07-2006 630 herë 5238 herë 3.31 MB 03:37 128 kbps
Courage 29-07-2006 556 herë 3597 herë 3.34 MB 03:39 128 kbps
Belagji linda, belagji vdes 29-07-2006 673 herë 7604 herë 5.33 MB panjohur panjohur
Arsyetimi jem 29-07-2006 707 herë 6896 herë 4.36 MB 03:49 160 kbps
International TBA (feat Presioni) 29-07-2006 747 herë 4915 herë 6.09 MB panjohur panjohur

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio