Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
24 orë 13-03-2013 145 herë 57 herë 2.96 MB 03:14 128 kbps
Gurrë dhe këngë 01-02-2013 97 herë 50 herë 4.46 MB 03:15 192 kbps
Endri Prifti - Kur xhirohej një film 01-02-2013 75 herë 30 herë 4.69 MB 03:25 192 kbps
Të kam dashur shumë 09-10-2012 198 herë 127 herë 3.12 MB 03:24 128 kbps
Ti po don 23-06-2011 627 herë 678 herë 3.59 MB 03:08 160 kbps
Amanet 26-04-2010 1003 herë 2211 herë 3.32 MB 03:37 128 kbps
Turi - Eja 17-08-2008 356 herë 4303 herë 3.20 MB 03:30 128 kbps
Ik kur te le une 28-07-2008 411 herë 6159 herë 3.05 MB 03:20 128 kbps
Te kam dashur shume 28-03-2008 346 herë 6863 herë 3.24 MB 03:32 128 kbps
Nuk mundem 28-03-2008 220 herë 1861 herë 3.54 MB 03:52 128 kbps
Luaj 28-03-2008 295 herë 1860 herë 3.91 MB 04:16 128 kbps
Jemi dhe sjemi 28-03-2008 419 herë 2617 herë 3.32 MB 03:37 128 kbps
Gabuam te dy 28-03-2008 203 herë 1409 herë 3.67 MB 04:01 128 kbps
Edhe per mua do te kete nje zemer 28-03-2008 336 herë 4477 herë 3.30 MB 03:36 128 kbps
Babai 28-03-2008 187 herë 803 herë 3.83 MB 04:11 128 kbps
Rona Nushliu dhe Teuta Kurti - Potpuri flakaresha 30-12-2007 193 herë 1698 herë 12.52 MB 13:40 128 kbps
Flakareshaa 30-12-2007 193 herë 1014 herë 3.56 MB 03:53 128 kbps
Ex Relax - feat Gentz nga Etno Engjujt 27-12-2007 225 herë 3035 herë 5.27 MB 03:50 192 kbps
Me shumë 2007 27-06-2007 165 herë 1647 herë 3.41 MB 03:44 128 kbps
Odeta - Nese sme njeh 09-08-2006 163 herë 4590 herë 3.73 MB 04:04 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio