Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Mixha Bib dhe Lazgushi - S`ka ma hite 20-04-2010 922 herë 483 herë 4.85 MB 03:32 192 kbps
Rrahim Struja feat Dj Cimi - Hej shaci 28-07-2008 626 herë 1252 herë 3.65 MB 03:59 128 kbps
Vala Mala - Lasgushi - Gurbeti 28-07-2008 967 herë 2597 herë 4.65 MB 06:46 96 kbps
Vala Mala - Shumaheri Numri shtat 28-07-2008 351 herë 1274 herë 6.28 MB 07:50 112 kbps
Vala Mala - Moleri dhe Jalldezja 28-07-2008 393 herë 1411 herë 9.81 MB 12:15 112 kbps
Vala Mala - Asllani dhe Starrabaja 28-07-2008 312 herë 1064 herë 3.91 MB 04:52 112 kbps
Mixha Bib - Pavarsia 28-03-2008 352 herë 1000 herë 7.47 MB 08:10 128 kbps
Katunari me femen 24-01-2008 777 herë 7132 herë 1.94 MB 04:14 64 kbps
ValaMala - Ethet 2008 11-01-2008 269 herë 1647 herë 2.53 MB 02:46 128 kbps
Ramushi - Gëzuar me tupan 11-12-2007 319 herë 3386 herë 1.69 MB 03:42 64 kbps
Përallë me tupan - Lasgushi dhe Ramushi 07-12-2007 319 herë 1445 herë 2.71 MB 04:44 80 kbps
Cima - Du mu myt 30-10-2007 435 herë 685 herë 2.93 MB 03:12 128 kbps
Rozana feat Gjini - Hiti 15-09-2006 380 herë 6057 herë 3.48 MB 03:48 128 kbps
O sa kam qenin e mire 15-09-2006 485 herë 6273 herë 1.55 MB 01:42 128 kbps
Kafu Mc feat. Mr.Trodon - Oh sa Pulen e mire (mbi 18 vjet) 15-09-2006 487 herë 8711 herë 7.92 MB 03:27 320 kbps
Hija e jetes duke u tallur ne mikrofon 15-09-2006 365 herë 6628 herë 3.21 MB 03:31 128 kbps
Gezim Nika - Humoristike 12-09-2006 613 herë 5509 herë 4.85 MB 05:18 128 kbps
Tallava me Mister-X (Special Edition) 27-08-2006 580 herë 10110 herë 9.24 MB 20:11 64 kbps

Na ndiqni në Twitter
Na ndiqni në Facebook
Verzioni për Mobil
© 2004-2020 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio