Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Alida - My everything 24-10-2012 78 herë 67 herë 4.49 MB 03:15 194 kbps
Friday night 02-10-2012 86 herë 78 herë 3.62 MB 03:57 128 kbps
Gb Mc dhe Rudi Cat - Ti je engjëll 26-09-2012 85 herë 90 herë 4.52 MB 03:17 192 kbps
Alida - Lucky girl 03-08-2011 270 herë 218 herë 4.92 MB 03:35 192 kbps
Niku - Dashuria ime 12-03-2011 343 herë 244 herë 6.51 MB 04:45 192 kbps
Sa dua të të njoh 21-04-2010 399 herë 364 herë 3.46 MB 03:46 128 kbps
Skillz - Ndaloje vrapin 20-04-2010 271 herë 228 herë 3.45 MB panjohur panjohur
Mos më thuaj jo 26-10-2007 237 herë 1102 herë 4.26 MB 03:55 152 kbps
DJ da LEu Remix - Kërce me mu baby - Reggaeton beat 06-09-2007 196 herë 2239 herë 3.67 MB 04:00 128 kbps
Ti je e vetmja 30-10-2006 192 herë 4394 herë 4.45 MB 04:52 128 kbps
Sot ka ritem 30-10-2006 119 herë 2007 herë 3.60 MB 03:56 128 kbps
Nuk e meriton 30-10-2006 152 herë 2410 herë 3.89 MB 04:15 128 kbps
Lady, lady 30-10-2006 182 herë 2656 herë 3.89 MB 04:15 128 kbps
Kerce me mu baby 30-10-2006 219 herë 3675 herë 3.66 MB panjohur 128 kbps
Ishe ti 30-10-2006 299 herë 6042 herë 3.67 MB 04:01 128 kbps
Ike pa mua 30-10-2006 128 herë 2225 herë 3.80 MB 04:09 128 kbps
Emigranti 30-10-2006 129 herë 2166 herë 3.63 MB 03:58 128 kbps
E gjate kjo nate 30-10-2006 152 herë 3433 herë 3.53 MB 03:51 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio