Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Kaos dhe P.I.N.T - Fake - Remix 06-07-2013 358 herë 117 herë 8.65 MB 03:47 320 kbps
2po2 - Beso - Official RMX 14-05-2013 458 herë 126 herë 6.53 MB 03:34 256 kbps
Mc Kresha - 1990 08-05-2013 502 herë 321 herë 6.30 MB 03:26 256 kbps
2po2 - Beso 23-03-2013 537 herë 276 herë 7.20 MB 03:56 256 kbps
As ti - Acoustic Live 16-02-2013 422 herë 138 herë 4.99 MB 03:38 192 kbps
Anonim - Acoustic Live 16-02-2013 190 herë 129 herë 5.52 MB 04:01 192 kbps
Mëngjesi i kësaj here - Acoustic Live 16-02-2013 335 herë 155 herë 5.65 MB 04:07 192 kbps
Pak nga pak - Acoustic Live 16-02-2013 363 herë 126 herë 5.69 MB 04:09 192 kbps
Si une - Acoustic Live 16-02-2013 947 herë 232 herë 5.35 MB 03:54 192 kbps
Fake 14-02-2013 435 herë 176 herë 5.15 MB 03:45 192 kbps
Fadil Gjakova - Kush jam unë 31-07-2012 304 herë 197 herë 3.45 MB 03:46 128 kbps
Afër dhe larg 03-08-2011 2806 herë 3103 herë 3.84 MB 03:21 160 kbps
Kudo që jam - Extended Version 29-05-2011 881 herë 1004 herë 6.99 MB 05:06 192 kbps
Me ty 11-04-2011 1060 herë 1261 herë 4.70 MB 03:25 192 kbps
Flori - Dj Neti - Remix 11-04-2011 611 herë 293 herë 3.45 MB 03:41 131 kbps
Flori - Zemra ndal 24-03-2011 1034 herë 966 herë 3.79 MB 04:08 128 kbps
I wanna bring it up 23-01-2011 705 herë 417 herë 3.32 MB 03:37 128 kbps
Fugaa - Mamani nejen 09-08-2010 1079 herë 1596 herë 3.03 MB 03:19 128 kbps
Zemër të kam 26-07-2010 961 herë 879 herë 3.54 MB 03:52 128 kbps
A ke ti zemër 18-07-2010 928 herë 1647 herë 3.12 MB 03:24 128 kbps
Vetes - Remix 17-08-2008 1170 herë 10025 herë 5.92 MB 04:19 192 kbps
Vetes 28-07-2008 657 herë 7272 herë 3.49 MB 03:48 128 kbps
Ciara - Vetem ty te kam - Dj Teko Remix 21-05-2008 536 herë 1319 herë 5.15 MB 04:30 160 kbps
Ku jeton dashuria 30-10-2007 727 herë 5986 herë 4.98 MB 03:37 192 kbps
DJ da LEu - Mamës - BeatMix 06-09-2007 412 herë 2033 herë 9.22 MB 04:02 320 kbps
DJ IssaK - ft. Tingulli 3nt - Mames - Babes 06-09-2007 535 herë 1154 herë 3.91 MB 04:16 128 kbps
Dj Blindi - Mamës - Remix 06-08-2007 410 herë 750 herë 4.03 MB 04:24 128 kbps
Te dy (Me Tingullin 3) 21-07-2007 811 herë 4681 herë 3.12 MB 03:53 112 kbps
Vetem ty te kam 2007 21-07-2007 599 herë 5035 herë 3.34 MB 03:39 128 kbps
Nushu ime 2007 21-07-2007 597 herë 2324 herë 2.93 MB 03:12 128 kbps
Mos u fsheh 2007 21-07-2007 465 herë 2368 herë 2.95 MB 03:13 128 kbps
Jeton per mua ai 2007 21-07-2007 464 herë 3140 herë 3.86 MB 04:13 128 kbps
Ani, ani 2007 21-07-2007 706 herë 4572 herë 2.77 MB 03:01 128 kbps
Mames 2007 27-06-2007 788 herë 8131 herë 3.79 MB 04:09 128 kbps
Vetem zoti e din 21-12-2006 567 herë 4233 herë 2.89 MB 03:09 128 kbps
Te kam xhan 21-12-2006 778 herë 5847 herë 4.43 MB 03:14 192 kbps
Loqka jeme 20-12-2006 720 herë 1620 herë 2.73 MB 02:59 128 kbps

Na ndiqni në Twitter
Na ndiqni në Facebook
Verzioni për Mobil
© 2004-2020 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio