Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Ky marak 06-02-2013 286 herë 144 herë 3.50 MB 02:33 192 kbps
Big Basta - Modeli më i mirë 21-04-2010 475 herë 202 herë 3.26 MB 03:33 128 kbps
Ti me harro 24-01-2008 440 herë 4778 herë 3.92 MB 04:17 128 kbps
Ti mbetesh pranvera 24-01-2008 327 herë 1735 herë 4.00 MB 04:22 128 kbps
Se une vdes per ty 24-01-2008 511 herë 3270 herë 3.66 MB panjohur 128 kbps
Renda ne lendina 24-01-2008 329 herë 1333 herë 3.14 MB 03:26 128 kbps
I kam te gjitha 24-01-2008 546 herë 2108 herë 3.61 MB 03:56 128 kbps
Harrakate 24-01-2008 577 herë 1431 herë 3.80 MB 04:09 128 kbps
Dardha rrumbullake 24-01-2008 574 herë 1545 herë 3.53 MB 03:52 128 kbps
Coco dhe kakao 24-01-2008 549 herë 3113 herë 3.14 MB 03:26 128 kbps
Ah sikur ta dish 24-01-2008 717 herë 9140 herë 3.72 MB 04:04 128 kbps
25 gershetat 24-01-2008 434 herë 1404 herë 2.96 MB 03:14 128 kbps
Vetem nuk jam 24-01-2008 268 herë 2008 herë 3.30 MB 03:36 128 kbps
Shtegtimi (Me Irmen) 27-06-2007 289 herë 995 herë 5.10 MB 05:34 128 kbps
Lemza 07-03-2007 394 herë 2274 herë 54.50 KB 00:03 128 kbps
Fëmija i parë 07-03-2007 364 herë 1427 herë 3.81 MB 04:09 128 kbps
Kënga e gjyshes 07-03-2007 522 herë 1545 herë 3.72 MB 04:04 128 kbps
Vajzat e fshatit tim 07-03-2007 1238 herë 1303 herë 3.63 MB 03:58 128 kbps
Me Prit 21-12-2006 266 herë 1701 herë 4.03 MB 04:24 128 kbps
Ne fund te pijme 21-12-2006 314 herë 1418 herë 4.26 MB 04:39 128 kbps
Kenge gurbeti 21-12-2006 428 herë 1692 herë 3.18 MB panjohur panjohur
Buzet me ishin 21-12-2006 554 herë 3848 herë 4.82 MB 05:16 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio