Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Gani beg toptani 30-01-2013 111 herë 52 herë 5.06 MB 05:32 128 kbps
Moj fellenxe moj mitare 30-01-2013 92 herë 64 herë 5.11 MB 05:35 128 kbps
Një ditë me del 30-01-2013 90 herë 42 herë 2.78 MB 03:02 128 kbps
O Tirona jonë 30-01-2013 99 herë 56 herë 3.90 MB 04:16 128 kbps
Rituali i nuses dhe i dhëndrrit 30-01-2013 152 herë 60 herë 6.55 MB 07:09 128 kbps
Zoti ty të vraft 30-01-2013 133 herë 61 herë 4.35 MB 04:45 128 kbps
Kollazh 02-01-2008 601 herë 3621 herë 4.48 MB 04:54 128 kbps
Te vogel te desha 21-12-2006 438 herë 2635 herë 5.01 MB 04:23 160 kbps
Sa mka mar malli 21-12-2006 407 herë 2155 herë 5.22 MB 04:34 160 kbps
Orkestrale 21-12-2006 254 herë 1136 herë 5.45 MB 04:46 160 kbps
O moj goce e bukur me cim cim ca 21-12-2006 249 herë 1126 herë 2.85 MB 02:29 160 kbps
O me sabah kan dale ne pazar 21-12-2006 258 herë 1297 herë 2.76 MB 02:24 160 kbps
O iku goca moj lale 21-12-2006 262 herë 1298 herë 4.55 MB 03:58 160 kbps
Na leu dielli 21-12-2006 198 herë 1177 herë 3.25 MB 02:51 160 kbps
Jam une 18 je ti me çun i vogël 21-12-2006 300 herë 1990 herë 4.63 MB 04:03 160 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio