Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Sex Bombe 21-12-2006 259 herë 1088 herë 3.18 MB panjohur panjohur
S`te dua 21-12-2006 191 herë 454 herë 4.35 MB 04:45 128 kbps
O ju vajza dhe ju djem 21-12-2006 262 herë 894 herë 2.88 MB panjohur panjohur
Nese sme njeh 21-12-2006 119 herë 340 herë 5.73 MB 04:10 192 kbps
Mos luaj me zjar 21-12-2006 181 herë 802 herë 3.58 MB 03:55 128 kbps
Mire se erdhe dashuri 21-12-2006 231 herë 817 herë 3.47 MB 03:47 128 kbps
Me pelqen 21-12-2006 194 herë 398 herë 3.41 MB 03:44 128 kbps
Kthehu ti 21-12-2006 132 herë 365 herë 3.05 MB 03:20 128 kbps
Kendo bashk me mua 21-12-2006 103 herë 390 herë 5.20 MB panjohur panjohur
Jabanxhiu 21-12-2006 191 herë 774 herë 3.17 MB panjohur panjohur
Deti 21-12-2006 111 herë 515 herë 3.31 MB panjohur panjohur

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio