Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Sna ndan fisi jo as feja 24-06-2013 304 herë 102 herë 6.99 MB 03:03 320 kbps
Këngë për UÇK dhe një valle 25-10-2012 401 herë 134 herë 10.77 MB 08:15 183 kbps
Kënga e Maxhar Pashës 25-10-2012 211 herë 96 herë 8.07 MB 06:10 183 kbps
Bisedë dhe kënga e Ali Rrustemit 25-10-2012 170 herë 72 herë 11.18 MB 08:42 180 kbps
Vëllezërit Haradinaj 01-08-2012 170 herë 109 herë 4.28 MB 04:40 128 kbps
Mark Avdyli 01-08-2012 132 herë 89 herë 9.99 MB 10:55 128 kbps
Sa më ka marr malli me të pa 25-05-2010 987 herë 589 herë 3.22 MB 03:31 128 kbps
Adem Jashari 2007 06-08-2007 711 herë 4256 herë 7.65 MB 08:21 128 kbps
Imer Popovci 2007 06-08-2007 596 herë 2510 herë 8.58 MB 09:23 128 kbps
UCK me dy krena 20-01-2007 609 herë 3455 herë 4.50 MB 04:55 128 kbps
A po ngoni ju shqiptar 20-01-2007 684 herë 5727 herë 5.69 MB 06:13 128 kbps
Thret Prizreni mori Shkoder 20-01-2007 754 herë 5890 herë 5.26 MB 05:45 128 kbps
Maxhar Pasha 20-01-2007 444 herë 2384 herë 3.45 MB 03:46 128 kbps
Isa Begu 20-01-2007 478 herë 2280 herë 4.26 MB 04:39 128 kbps
Per flamurin kuq e Zi 20-01-2007 574 herë 2755 herë 6.43 MB 07:02 128 kbps
Zahir Pajaziti 20-01-2007 638 herë 4497 herë 10.71 MB 11:42 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio