Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Isuf Aga 20-01-2007 767 herë 3739 herë 3.45 MB 03:46 128 kbps
Nuk mbet kush pa bo kaset 20-01-2007 549 herë 2317 herë 4.87 MB 05:19 128 kbps
Pa ty 20-01-2007 275 herë 1332 herë 2.73 MB 02:59 128 kbps
2007- Tre Vllezrit Legjendar 20-01-2007 341 herë 1990 herë 4.38 MB 04:47 128 kbps
Nikoll Gjokes 20-01-2007 253 herë 1273 herë 2.74 MB 02:59 128 kbps
I riu dhe plaku 20-01-2007 387 herë 2428 herë 4.50 MB 04:55 128 kbps
Mendjemadhi 20-01-2007 304 herë 1712 herë 871.25 KB 00:56 128 kbps
Zef Hotit 20-01-2007 208 herë 1107 herë 3.25 MB 03:33 128 kbps
Tri Motrat 20-01-2007 308 herë 1440 herë 4.25 MB 04:38 128 kbps
Cifteli Mike e vjeter 20-01-2007 348 herë 2780 herë 3.77 MB 04:07 128 kbps
Mire se te gjetem 20-01-2007 335 herë 1575 herë 4.90 MB 05:21 128 kbps
Skenderbeu 20-01-2007 334 herë 1786 herë 5.81 MB 06:21 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio