Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
G-Punisher ft Double A - Nuk ka si na 10-09-2010 313 herë 89 herë 2.82 MB 02:03 192 kbps
2 Përqind ft Maska records - Diss Big Wolf 02-09-2010 135 herë 46 herë 3.66 MB 04:00 128 kbps
OxyGen feat MC - Egoistat 23-08-2010 203 herë 95 herë 3.17 MB 03:28 128 kbps
2 Tona - Jom nxan 18-08-2010 139 herë 73 herë 5.82 MB 03:11 256 kbps
M.T.B Sein ImmeR - Parlamenti i jem 02-08-2010 92 herë 35 herë 2.40 MB 01:45 192 kbps
M.T.B Sein ImmeR - M`fal zemër 02-08-2010 111 herë 32 herë 2.36 MB 02:04 160 kbps
Mc Kresha feat Dr Mic - Lyrical Warfare 07-07-2010 225 herë 180 herë 3.90 MB 04:15 128 kbps
2 Ton feat Xhavit Abdyli - Të pres 07-07-2010 89 herë 35 herë 2.99 MB 03:16 128 kbps
2 Ton - Jom nxon 07-07-2010 100 herë 44 herë 2.90 MB 03:10 128 kbps
2 Ton - Fresh 07-07-2010 81 herë 32 herë 3.34 MB 03:39 128 kbps
Flow-D feat 4 US - Krejt 23-06-2010 103 herë 42 herë 4.72 MB 04:08 160 kbps
Night Stars feat Shkupi Soldiers - E bojna HOT 23-06-2010 101 herë 61 herë 4.39 MB 03:50 160 kbps
Capital-T - Rrenci 07-06-2010 174 herë 146 herë 2.79 MB 03:03 128 kbps
4US feat Big-D - Hands Up 06-06-2010 101 herë 41 herë 5.30 MB 04:38 160 kbps
Prince Double H - Xhihadi jem - Diss Don Anton Kqira 13-05-2010 188 herë 95 herë 9.91 MB 07:13 192 kbps
SoKol a.K.a PrObLeMi - LasT KinG`s Ft Shinobi & HarshZ D-Sype - Never stop 13-05-2010 115 herë 50 herë 5.92 MB 05:04 163 kbps
Loco - Biznis ne Kosove 21-08-2008 99 herë 1361 herë 2.45 MB 02:40 128 kbps
ETNA ft J-LaNe - Tetovare 17-08-2008 157 herë 1743 herë 3.27 MB 03:34 128 kbps
Crazy EagLe ft BaGGerI - Pun pa pun 17-08-2008 92 herë 608 herë 4.94 MB 03:52 178 kbps
O.G Den Ft. Issak - Ti vetem me thu prit 17-08-2008 64 herë 384 herë 3.28 MB 03:35 128 kbps
Restyle - Ne Dragash 28-07-2008 76 herë 253 herë 2.31 MB 02:32 128 kbps
Maksi - Bari 2 28-07-2008 85 herë 137 herë 3.98 MB 03:29 160 kbps
Libri - Sonte jom me ty 28-07-2008 80 herë 169 herë 3.73 MB 04:04 128 kbps
Bloodz - Rrug e Gjat 28-07-2008 70 herë 134 herë 3.05 MB 03:20 128 kbps
Bad Buqe - The Queen is writing bitch - Diss Elvana Gjata 28-07-2008 104 herë 290 herë 3.05 MB 03:20 128 kbps
B-Genius - Ndrysho 28-07-2008 92 herë 245 herë 3.87 MB 04:14 128 kbps
AG ft NeryMC - TShkatroj 28-07-2008 61 herë 228 herë 3.97 MB 04:20 128 kbps
Trouble B - Mimengjes qyteti jem 07-07-2008 51 herë 176 herë 2.36 MB 02:35 128 kbps
Toni ft. Ra-ReB , Poli , Dellta and Silvya - A ban met ngre 07-07-2008 66 herë 192 herë 3.14 MB 03:26 128 kbps
TeaM-ox - Qika e Klases 07-07-2008 78 herë 338 herë 3.83 MB 04:11 128 kbps
Ra-ReB ft. Poli Don-Ar and DeLlTa - LoqKo 07-07-2008 68 herë 179 herë 2.24 MB 02:27 128 kbps
PlumiiVdekjes ft. TaLi a.k.a Krimineli - Rap Kills 07-07-2008 102 herë 142 herë 2.90 MB 03:10 128 kbps
OverLord- I Pa arritshem 07-07-2008 75 herë 101 herë 2.92 MB 03:11 128 kbps
Over Dose - Gabimet 07-07-2008 47 herë 110 herë 3.19 MB 03:29 128 kbps
North Crew - We are Back 07-07-2008 61 herë 79 herë 3.38 MB 03:41 128 kbps
NiiL-B ft. O.D - NiiL-B e O.D 07-07-2008 63 herë 126 herë 2.63 MB 02:52 128 kbps
NiTi-BronX - Matura 07-07-2008 66 herë 231 herë 3.58 MB 03:55 128 kbps
NiTi-BronX - Shum po folin 07-07-2008 48 herë 125 herë 2.25 MB 02:27 128 kbps
Mc Qoppa Feat Bad Life - Fillimi i Fundit 07-07-2008 142 herë 151 herë 3.53 MB 03:51 128 kbps
MC Qoppa - Blemani Albumin 07-07-2008 76 herë 145 herë 2.91 MB 03:38 112 kbps
Loco - Arbas Sound - Smoke ma Weed 07-07-2008 80 herë 137 herë 1.91 MB 02:05 128 kbps
Gimi G - Drejtat i thejna 07-07-2008 62 herë 117 herë 3.15 MB 03:26 128 kbps
G-Fighter Ft Meritol - Ma tmirt 07-07-2008 83 herë 65 herë 3.25 MB 03:33 128 kbps
Eclipse - Ma tmirt 07-07-2008 51 herë 64 herë 3.25 MB 03:33 128 kbps
DonTon - Ka Dallim Repi Jem 07-07-2008 59 herë 80 herë 3.16 MB 03:27 128 kbps
Don Assassin ft Don Ghetto - Don Don 07-07-2008 58 herë 90 herë 2.68 MB 02:55 128 kbps
CracKpOt feat GMC - Sjom GanSTar 07-07-2008 50 herë 75 herë 4.27 MB 03:07 192 kbps
WhoBrave Ft. RascoM dhe B-Genius - Dikur 07-07-2008 71 herë 133 herë 5.86 MB 03:12 256 kbps
RascoM aka Gor.KillaH - Njo prej meje 07-07-2008 52 herë 72 herë 1.11 MB 01:13 128 kbps
RasCom ft StronGi ft WhoBrave ft NatrA - Jeta ushtarit 07-07-2008 57 herë 84 herë 9.29 MB 05:05 256 kbps
PhizZ , TriLL MC , diBzz , TauLanT - Hip Hop o ka knohet 07-07-2008 50 herë 80 herë 4.90 MB 03:34 192 kbps
NG feat Gazi-G - Aj mun mem Gjyku 07-07-2008 56 herë 81 herë 3.82 MB 04:10 128 kbps
Mondy ft. Toni White - Akullore 07-07-2008 82 herë 500 herë 5.26 MB 03:50 192 kbps
LiLsLim ft Lushi - Sje Gangster 07-07-2008 43 herë 54 herë 3.71 MB 04:03 128 kbps
LeGenda ft. XGansta - Ky osht RAP 07-07-2008 45 herë 66 herë 3.74 MB 04:05 128 kbps
Jeton - Chillen 07-07-2008 50 herë 104 herë 3.16 MB 02:18 192 kbps
Ekrem Gj. Ft. Rameka - Ninullat 07-07-2008 64 herë 102 herë 4.13 MB 06:01 96 kbps
Ekrem Gj. - Krejt Sicko 07-07-2008 57 herë 67 herë 5.71 MB 04:10 192 kbps
Ekrem Gj. - Diss - Bujes 07-07-2008 56 herë 77 herë 2.86 MB 02:05 192 kbps
Eki Nox Ft. Keepman - Zanatli 07-07-2008 48 herë 61 herë 1.55 MB 03:23 64 kbps
Eki Nox - BORN 07-07-2008 41 herë 69 herë 3.57 MB 03:54 128 kbps
Dr.Nushi ft. OGB - Ngone 07-07-2008 55 herë 67 herë 6.02 MB 03:46 224 kbps
Dj Suat feat. Mc Lara dhe Mc Shkupi - Na ju shkelim 07-07-2008 66 herë 150 herë 3.84 MB 04:12 128 kbps
D.O.G ft. Real 1 dhe Lurro - Nr. 1 07-07-2008 59 herë 1731 herë 4.94 MB 03:36 192 kbps
D.M.K ft. F-Tim dhe Ada - Vera 07-07-2008 52 herë 171 herë 3.31 MB 04:49 96 kbps
Buja - Motra Ekit 07-07-2008 47 herë 146 herë 1.41 MB 01:33 128 kbps
Bim Bimma Ft. MC Kresha - Hustlin 07-07-2008 112 herë 259 herë 3.71 MB 04:03 128 kbps
Crazy EagLe - n12 tnates 07-07-2008 51 herë 169 herë 3.30 MB 02:40 173 kbps
GhettoSparkz ft Jana - Hey 21-05-2008 55 herë 487 herë 2.48 MB 03:36 96 kbps
Cyanide - Shpinen ta thej 21-05-2008 58 herë 500 herë 3.34 MB 04:51 96 kbps
Bazzuka - Ju tkeqen qe na doni 21-05-2008 74 herë 367 herë 6.02 MB 04:23 192 kbps
J2L feat Acid-2CJeta - Chill Out 29-03-2008 56 herë 670 herë 3.43 MB 03:45 128 kbps
Mondy feat K-Master - Ecni tash kceni 28-03-2008 64 herë 332 herë 4.19 MB 03:03 192 kbps
Mondy dhe Toni White - Blla Blla Blla 28-03-2008 55 herë 269 herë 5.01 MB 03:39 192 kbps
Roni - Zoti osht i Madh 24-01-2008 95 herë 2869 herë 3.90 MB 04:15 128 kbps
Ex King - Shiu i fundit 24-01-2008 210 herë 1470 herë 4.70 MB 05:08 128 kbps
Cyanide - Une 24-01-2008 66 herë 990 herë 5.89 MB 04:17 192 kbps
Den ft Issak dhe Bekim Rexhepi - Harroje (beep) 02-01-2008 41 herë 641 herë 3.42 MB 03:44 128 kbps
BaBa Issak ft. Juli dhe VeT-On - Flak e nxeht (House Mix) 02-01-2008 58 herë 814 herë 3.49 MB 03:49 128 kbps
Betimm ft Drin dhe BassReFLeX - 3 Mbretet 30-12-2007 51 herë 459 herë 2.94 MB 03:13 128 kbps
TheG-nius feat Tuli-G - We Back 23-12-2007 44 herë 405 herë 3.82 MB 04:10 128 kbps
Nj1shi - Ska Real HipHop 23-12-2007 54 herë 631 herë 2.98 MB 02:52 145 kbps
Baba Trodon feat Mr.Valos dhe Besniku - Pse me le ne vetmi 23-12-2007 77 herë 889 herë 3.99 MB 04:22 128 kbps
Baba Trodon Feat Arjan Effecti - Dul Lulija 23-12-2007 74 herë 809 herë 2.51 MB 02:44 128 kbps
Rapology - Mshoj X 19-11-2007 38 herë 238 herë 3.60 MB 03:56 128 kbps
DA - Biznes 19-11-2007 44 herë 148 herë 3.04 MB panjohur panjohur
Stop S3S - Premtime dhe fjale 30-10-2007 75 herë 193 herë 3.50 MB 03:50 128 kbps
Urban Style - Gangsta Cllab 26-10-2007 72 herë 284 herë 1.65 MB 03:37 64 kbps
PreSioni ft. JeTon Klepto - Qka pate qka spate 26-10-2007 56 herë 251 herë 2.89 MB 03:09 128 kbps
Mr.Trimi dhe Dr.snake dhe Mr.VaLoS - Dont Fuck With Us 26-10-2007 52 herë 156 herë 3.05 MB 02:13 192 kbps
Mr.Trimi - BudaLLt 26-10-2007 49 herë 142 herë 1,021.96 KB 00:44 192 kbps
Boom Gang - Qaj per ty 26-10-2007 72 herë 198 herë 3.63 MB 03:58 128 kbps
BloodySoldierZ - Moj Non 26-10-2007 46 herë 200 herë 4.25 MB panjohur panjohur
Baba Trodon dhe Mr.Trimi - Ju perkuni (Diss tuli-g dhe Bela-g) 2007 26-10-2007 132 herë 609 herë 6.39 MB 06:59 128 kbps
Alba G Feat Stresi 2007 26-10-2007 119 herë 271 herë 9.47 MB panjohur panjohur
A-T Jack Ft. Dr.Rabbit dhe Baba Trodon - Luje Luje 2007 26-10-2007 48 herë 388 herë 8.14 MB 03:33 320 kbps
Gjyks ft. Bekim Deari - Gabimi 2007 06-08-2007 52 herë 405 herë 4.12 MB 04:30 128 kbps
Gjyks feat Vizzy - Kce 2007 06-08-2007 44 herë 225 herë 2.98 MB panjohur panjohur
Ghetto Sparkz - The Kings 2007 06-08-2007 58 herë 173 herë 3.36 MB panjohur panjohur
Ghetto Sparkz - Kapnu Diku Tjeter 2007 06-08-2007 44 herë 184 herë 5.35 MB 03:54 192 kbps
Ghetto Sparkz - Hajde 2007 06-08-2007 53 herë 250 herë 3.60 MB 03:56 128 kbps
Cyanide - Se ki dit 26-02-2007 50 herë 1259 herë 2.43 MB 03:02 112 kbps
Capital T ft. Immortel - Be Happy 26-02-2007 85 herë 750 herë 3.14 MB 03:26 128 kbps
BiGWolF - Jeta Neper Vdekje 26-02-2007 46 herë 621 herë 3.75 MB 04:06 128 kbps
Bidaki - Ti Je Hije 26-02-2007 42 herë 701 herë 3.62 MB 04:31 112 kbps
Alboholics - Per mu 26-02-2007 55 herë 830 herë 1.67 MB 01:50 128 kbps
Shum` Sert feat. Casp - oo - Mc Kresha & Dutch 19-02-2007 67 herë 767 herë 2.81 MB 03:30 112 kbps
SeLA a.k.a BosZMaN - Per Ni Fjal (Unikkatil & Gold a.g diss) 19-02-2007 159 herë 1131 herë 2.73 MB 03:25 112 kbps
SeLA a.k.a BosZMaN - BosSs (diss Mul a.k.a MG) 19-02-2007 77 herë 961 herë 3.24 MB 04:03 112 kbps
Pshtymi do Rima feat. MC Kresha,Difro,Casp - oo - & Dutch 19-02-2007 65 herë 394 herë 1.92 MB 02:24 112 kbps
Pikado ft Simpatiko - Ja(y)zide 19-02-2007 50 herë 395 herë 3.11 MB 03:53 112 kbps
Ekrem-G - Diskotek 19-02-2007 55 herë 409 herë 2.60 MB 03:15 112 kbps
Buja - Po doni fam Ft. Vz & Tribun (Diss Double G) 19-02-2007 56 herë 856 herë 3.31 MB 03:37 128 kbps
Zinxhirt - Fuck Serbs 16-02-2007 76 herë 1096 herë 4.89 MB 05:20 128 kbps
Xhema - Per Nenen 16-02-2007 101 herë 799 herë 2.58 MB 03:13 112 kbps
RaMeKa Ft. Dredha - Zerat E Poetve 16-02-2007 41 herë 308 herë 1.88 MB 02:44 96 kbps
Presioni ft Jeton - Zan zan 16-02-2007 56 herë 552 herë 1.28 MB 01:36 112 kbps
Milot - A Po Romshev 16-02-2007 49 herë 464 herë 3.37 MB 04:13 112 kbps
Mc Records - 44 Magnums feat. caspo, mc kresha, daq snupa 16-02-2007 53 herë 399 herë 579.77 KB 00:49 96 kbps
Mc Kresha Dutch Casp-oo - I kem bo kushtet 16-02-2007 52 herë 405 herë 780.56 KB 01:07 96 kbps
Mc Kresha,Casp oo,Dutch,Difroo - Maje n`Men 16-02-2007 74 herë 727 herë 2.36 MB 03:26 96 kbps
M-afia - Rugova 16-02-2007 74 herë 631 herë 2.34 MB 03:25 96 kbps
Izi ft Duda - Per inati 16-02-2007 55 herë 511 herë 3.04 MB 04:25 96 kbps
Infinit Crew - Nese je 16-02-2007 56 herë 497 herë 4.96 MB 03:36 192 kbps
I-ZI - Babushi 16-02-2007 54 herë 303 herë 3.04 MB 03:48 112 kbps
Gangsteri & Toni.G - Oj Prishtin 16-02-2007 58 herë 376 herë 1.60 MB 03:30 64 kbps
GLG ft Sefe Duraj - Mos me le 16-02-2007 180 herë 1078 herë 3.05 MB 04:26 96 kbps
Fugaa Real1 - Ska mu nal 16-02-2007 60 herë 483 herë 227.81 KB 00:17 112 kbps
F-Tim ft. Az-M - Kejt i kallum 16-02-2007 68 herë 274 herë 2.07 MB 03:01 96 kbps
Era Corrupted Ft. Sickoz by Heart & Spinna - Kom`t Nalt 16-02-2007 76 herë 358 herë 4.09 MB 05:06 112 kbps
Double G Army UniKKatiL dhe Tingulli 3Nt Diss 16-02-2007 92 herë 1474 herë 2.30 MB 01:40 192 kbps
Dj.Cimi ft. Baba Trodon - Diss per krejt inatgit 16-02-2007 70 herë 672 herë 2.42 MB 03:31 96 kbps
Difro, Mc Kresha, Daqi, Caspo, Dreqi - Kush 16-02-2007 65 herë 318 herë 2.42 MB 03:31 96 kbps
Cyanide ft Invador & Dogg-Mack - T`Masakroj 16-02-2007 67 herë 599 herë 2.62 MB 03:49 96 kbps
Crino aKa Shpati ft Street-Life - Bonu sikur na 16-02-2007 57 herë 291 herë 2.03 MB panjohur panjohur
Casp - oo - Daq - Difro - Kerkush se din 16-02-2007 43 herë 313 herë 1.91 MB 02:47 96 kbps
Casp - oo - Daq - Difro - Ft Ardian - Kom Menime aha uh 16-02-2007 48 herë 323 herë 2.10 MB 03:03 96 kbps
2Li-G Brutal Big-Wolf - Tash Gjuj 16-02-2007 52 herë 917 herë 3.90 MB 04:16 128 kbps
Eki Nox - 1244 20-01-2007 69 herë 708 herë 3.60 MB 03:56 128 kbps
Misterioz - Mihane 20-01-2007 82 herë 847 herë 3.35 MB 03:40 128 kbps
NDBs feat Elida Kryeziu - Kena Party 20-01-2007 58 herë 1865 herë 3.32 MB 03:38 128 kbps
Eki Nox - Shplut 20-01-2007 76 herë 486 herë 3.47 MB 03:47 128 kbps
Maksi feat. Shina - Aksion 20-01-2007 71 herë 505 herë 4.11 MB 04:29 128 kbps
Misterioz. feat. Enver Petrovci - Profesion 20-01-2007 65 herë 511 herë 4.11 MB 04:30 128 kbps
Capital-T feat. Imorte - Be Happy 20-01-2007 64 herë 640 herë 3.25 MB 03:33 128 kbps
Engjujt e Nates - Black in the game 20-01-2007 67 herë 486 herë 3.86 MB 04:13 128 kbps
Dj Cimi feat Legenda - Armata e Kosoves 20-01-2007 102 herë 1680 herë 4.06 MB 04:26 128 kbps
Toni - Hapi Syte 25-12-2006 48 herë 1193 herë 3.01 MB 03:17 128 kbps
Rikthimi - Hip-Hop 25-12-2006 74 herë 1092 herë 3.36 MB 03:40 128 kbps
Hija e jetes - O Sa lezet 25-12-2006 68 herë 1191 herë 3.44 MB 03:45 128 kbps
Syri i Shqiponjes - Luje Luje 25-12-2006 82 herë 1188 herë 3.73 MB 04:05 128 kbps
Rikthimi ft Big Man & Angjelina - Albanians in the club 20-12-2006 63 herë 547 herë 2.97 MB 03:15 128 kbps
LRC - Extazy 20-12-2006 76 herë 691 herë 3.38 MB 03:42 128 kbps
Hip Hop Soldiers - Jump 20-12-2006 59 herë 368 herë 3.02 MB 03:18 128 kbps
GLan-G - Me eks 20-12-2006 54 herë 352 herë 2.81 MB 03:04 128 kbps
Erinda - Flake 20-12-2006 44 herë 482 herë 4.30 MB 04:42 128 kbps
AGB - Hej Kamariere 20-12-2006 86 herë 1009 herë 3.58 MB 03:55 128 kbps

Na ndiqni në Twitter
Na ndiqni në Facebook
Verzioni për Mobil
© 2004-2020 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio