Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Gocë nate 22-05-2013 148 herë 68 herë 6.94 MB 03:47 256 kbps
Lamm G dhe Citi - Maturant 20-04-2013 79 herë 34 herë 3.03 MB 03:19 128 kbps
Arton Cërvadiku - Dje dhe sot 31-03-2013 85 herë 35 herë 4.05 MB 04:25 128 kbps
Shko 26-02-2013 161 herë 55 herë 4.61 MB 03:21 192 kbps
Vetëm e lash nanën 09-10-2012 187 herë 106 herë 5.62 MB 04:05 192 kbps
Lindi dhe Eki Klani Shqiptar - Sa mirë të rrin fustani 27-09-2012 144 herë 92 herë 3.35 MB 03:40 128 kbps
Ishe një 08-09-2012 115 herë 92 herë 2.84 MB 03:06 128 kbps
Geni dhe Alban - Djali i dëshmorit 18-08-2012 112 herë 67 herë 5.00 MB 03:38 192 kbps
Moza, Moza 01-08-2012 104 herë 82 herë 4.41 MB 02:25 256 kbps
Grupi Fama - Qika e mirë 01-07-2011 348 herë 263 herë 4.91 MB 03:34 192 kbps
Pse je largu 04-06-2011 340 herë 211 herë 3.06 MB 03:20 128 kbps
Princesh 04-06-2011 266 herë 234 herë 2.97 MB 03:15 128 kbps
Gëzuar për ndarjen tonë 04-06-2011 196 herë 178 herë 3.37 MB 03:41 128 kbps
Genta Ismaili - Dridhet 01-06-2011 357 herë 267 herë 3.37 MB 03:41 128 kbps
Legenda - Zemër sonte nuk vjen 03-04-2011 357 herë 204 herë 3.95 MB 04:19 128 kbps
Qëndresa - S`të harroj 25-08-2010 446 herë 345 herë 3.49 MB 03:49 128 kbps
Albana Azizi - Loqke 26-07-2010 340 herë 199 herë 3.25 MB 03:33 128 kbps
Legenda - Fiesta 07-07-2010 216 herë 168 herë 3.13 MB 03:25 128 kbps
Gentz - I want fly 07-07-2010 200 herë 121 herë 3.13 MB 03:25 128 kbps
feat Legenda - Fiesta 21-06-2010 234 herë 152 herë 3.08 MB 03:22 128 kbps
Aziz Murati - Hajde maturant 07-06-2010 293 herë 207 herë 3.06 MB 03:20 128 kbps
Gjeografia e jetës time 21-04-2010 297 herë 141 herë 3.69 MB 03:20 155 kbps
feat LeGenda - Qokollat 17-04-2010 246 herë 159 herë 3.33 MB 03:38 128 kbps
Tezja 2007 21-07-2007 293 herë 4614 herë 3.03 MB 03:18 128 kbps
Qaj me lot 2007 21-07-2007 439 herë 2315 herë 3.11 MB 03:24 128 kbps
Mendje madhe 2007 21-07-2007 260 herë 1745 herë 2.90 MB 03:10 128 kbps
Mbylli syte 2007 21-07-2007 206 herë 1217 herë 3.66 MB panjohur 128 kbps
Fustani (Live) 2007 21-07-2007 238 herë 1216 herë 1.29 MB 03:13 56 kbps
Edhe sonte 2007 21-07-2007 266 herë 1716 herë 3.17 MB 03:28 128 kbps
Do te marr 2007 21-07-2007 210 herë 1323 herë 3.15 MB 03:26 128 kbps
Darka 2007 21-07-2007 289 herë 4239 herë 3.50 MB 03:49 128 kbps
Si karamel 20-01-2007 300 herë 832 herë 3.02 MB 03:18 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio