Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Jetimi 20-07-2013 1258 herë 316 herë 10.31 MB 04:30 320 kbps
Më sille, më sille 17-04-2010 595 herë 195 herë 3.98 MB 04:21 128 kbps
Kosovar jam Kosovare 17-04-2010 400 herë 110 herë 4.34 MB 04:44 128 kbps
Kjo dashni për interes 17-04-2010 355 herë 129 herë 5.35 MB 05:51 128 kbps
Gelse 17-04-2010 214 herë 77 herë 3.36 MB 03:40 128 kbps
Do ta kallim 17-04-2010 293 herë 93 herë 4.26 MB 04:39 128 kbps
Digje, digje at shami 17-04-2010 316 herë 126 herë 4.54 MB 04:57 128 kbps
Dashnin që pata 17-04-2010 292 herë 121 herë 2.98 MB 03:15 128 kbps
Zemrat na i bashko 2007 28-07-2007 221 herë 1264 herë 3.06 MB 03:20 128 kbps
S`harohet dashuria e pare 2007 28-07-2007 258 herë 1302 herë 3.20 MB 03:29 128 kbps
Pse tradhtare m`ke tradhtu 2007 28-07-2007 249 herë 1180 herë 2.57 MB 02:48 128 kbps
Po kendoj per ty 2007 28-07-2007 207 herë 833 herë 3.50 MB 03:50 128 kbps
Nuse kam pru 2007 28-07-2007 169 herë 700 herë 3.42 MB 03:44 128 kbps
Kemi dasem 2007 28-07-2007 169 herë 544 herë 3.37 MB 03:41 128 kbps
Jam lodh nga dashnia dhe tradhtia 28-07-2007 272 herë 1140 herë 4.70 MB 05:08 128 kbps
Aman, aman 2007 28-07-2007 285 herë 974 herë 2.87 MB 03:08 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio