Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Ti mori raki 2007 06-08-2007 255 herë 1327 herë 2.41 MB 02:38 128 kbps
Pershesh hengra 2007 06-08-2007 196 herë 1079 herë 3.75 MB 04:06 128 kbps
Njehere per mu, njehere per ty 2007 06-08-2007 144 herë 615 herë 4.40 MB 04:48 128 kbps
Hem e bukur 2007 06-08-2007 125 herë 625 herë 4.52 MB 04:57 128 kbps
Hajde nuse hajde 2007 06-08-2007 148 herë 575 herë 2.72 MB 02:58 128 kbps
Gurbeti per frang dhe mark 2007 06-08-2007 140 herë 686 herë 3.85 MB 04:12 128 kbps
Degjo shofer 2007 06-08-2007 239 herë 803 herë 4.26 MB 04:39 128 kbps
Cila nene te lindi 2007 06-08-2007 131 herë 682 herë 2.70 MB 02:57 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio