Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Ora e ndarjes 04-04-2013 173 herë 45 herë 3.47 MB 03:48 128 kbps
B Genius dhe OverLord - Seniorita 20-02-2013 212 herë 78 herë 6.90 MB 03:46 256 kbps
Plus Minus 23-01-2011 338 herë 130 herë 5.01 MB 03:39 192 kbps
Koleksioner 09-05-2010 486 herë 409 herë 3.00 MB 03:04 137 kbps
Dashuri e ndaluar 28-07-2008 318 herë 2522 herë 3.02 MB 03:18 128 kbps
Per ty jetoj 24-01-2008 253 herë 6926 herë 3.88 MB 02:50 192 kbps
Mu nuk ma nin 19-11-2007 153 herë 538 herë 4.98 MB 03:38 192 kbps
Te adhuroj 2007 07-08-2007 125 herë 1046 herë 3.01 MB 03:17 128 kbps
Mega Mix 2007 07-08-2007 123 herë 894 herë 7.02 MB 07:40 128 kbps
Me tjetren te ndaj 2007 07-08-2007 123 herë 932 herë 2.69 MB 02:56 128 kbps
Me mua nuk ka lojë 2007 07-08-2007 190 herë 818 herë 3.10 MB 03:23 128 kbps
Femijet e braktisur 2007 07-08-2007 362 herë 657 herë 4.47 MB 04:53 128 kbps
E embel rinia 2007 07-08-2007 177 herë 657 herë 3.23 MB 03:32 128 kbps
Mthuaj drejt ne sy 2007 06-08-2007 147 herë 537 herë 3.37 MB 03:41 128 kbps
Dashuri verore 2007 06-08-2007 199 herë 1689 herë 4.37 MB 04:46 128 kbps
Flladë veror 21-07-2007 127 herë 515 herë 4.24 MB 04:38 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio