Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Era sa herë fryn - Live 05-07-2013 258 herë 85 herë 10.89 MB 04:45 320 kbps
Jallah shofer - Live 05-07-2013 338 herë 64 herë 5.80 MB 02:32 320 kbps
Jo mos e kërko dhe Boma ni amani - Live 05-07-2013 147 herë 36 herë 12.67 MB 05:32 320 kbps
Lamtumirë - Live 05-07-2013 157 herë 55 herë 9.79 MB 04:17 320 kbps
Larg prej teje - Live 05-07-2013 123 herë 65 herë 10.78 MB 04:43 320 kbps
Mavi mavi - Live 05-07-2013 214 herë 75 herë 9.80 MB 04:17 320 kbps
Me kamino - Spanish - Live 05-07-2013 113 herë 45 herë 9.58 MB 04:11 320 kbps
Meli - Live 05-07-2013 121 herë 44 herë 8.28 MB 03:37 320 kbps
Nëse me zemër dhe Dada Sale - Live 05-07-2013 113 herë 54 herë 18.64 MB 08:09 320 kbps
Të dashuroj - Live 05-07-2013 113 herë 48 herë 11.07 MB 04:50 320 kbps
Të dua, të dua - Live 05-07-2013 113 herë 49 herë 7.29 MB 03:11 320 kbps
Vaj, vaj - Live 05-07-2013 94 herë 45 herë 6.98 MB 03:03 320 kbps
Xhaketa - Live 05-07-2013 72 herë 33 herë 9.24 MB 04:02 320 kbps
Xhan të kam - Live 05-07-2013 135 herë 55 herë 8.09 MB 03:32 320 kbps
Për ty 05-07-2013 214 herë 76 herë 5.32 MB 02:54 256 kbps
Më doje ti 05-07-2013 304 herë 148 herë 3.99 MB 02:54 192 kbps
Beqare - Live 05-07-2013 136 herë 52 herë 8.28 MB 03:37 320 kbps
Dy pika dashuri - Live 05-07-2013 100 herë 41 herë 10.87 MB 04:45 320 kbps
Mos e kërko 01-02-2013 336 herë 180 herë 3.42 MB 03:44 128 kbps
Seldi Qalliu - Pare, pare 01-08-2012 513 herë 467 herë 6.15 MB 03:09 273 kbps
Pika ime e nxehtë 02-08-2011 785 herë 434 herë 2.79 MB 03:03 128 kbps
Jo mos e kërko - Remix Dj Selection 06-02-2011 845 herë 659 herë 4.06 MB 03:33 160 kbps
Puthjet tua 26-07-2010 1031 herë 591 herë 3.26 MB 03:34 128 kbps
Zemra kur don zemrën 18-07-2010 841 herë 415 herë 3.83 MB 04:11 128 kbps
Unë e kam një zemër 18-07-2010 799 herë 388 herë 3.02 MB 03:18 128 kbps
Puthjet tua 18-07-2010 559 herë 193 herë 2.72 MB 02:58 128 kbps
Oj lulije e hanëm 18-07-2010 620 herë 371 herë 2.53 MB 02:46 128 kbps
Nëse sonte 18-07-2010 1447 herë 426 herë 3.52 MB 03:51 128 kbps
Ndarja 18-07-2010 826 herë 1169 herë 3.60 MB 03:56 128 kbps
Mrapa shpine 18-07-2010 544 herë 221 herë 2.64 MB 02:53 128 kbps
Lute nana bijën 18-07-2010 591 herë 296 herë 2.24 MB 02:27 128 kbps
Luj qiko 18-07-2010 507 herë 216 herë 3.00 MB 03:17 128 kbps
Injorant 18-07-2010 448 herë 140 herë 2.39 MB 02:37 128 kbps
Iku beqaria 18-07-2010 514 herë 215 herë 2.71 MB 02:57 128 kbps
Fikni dritat 18-07-2010 498 herë 187 herë 2.13 MB 02:20 128 kbps
E mallkoj 18-07-2010 680 herë 243 herë 3.31 MB 03:37 128 kbps
Do të këndoj një këngë 18-07-2010 629 herë 225 herë 3.33 MB 03:38 128 kbps
Bojna dasëm 18-07-2010 549 herë 270 herë 2.89 MB 03:09 128 kbps
Ndarja 06-05-2010 1104 herë 1164 herë 3.52 MB 03:51 128 kbps
Krejt mi more 11-01-2008 1053 herë 10985 herë 4.66 MB 03:24 192 kbps
Ti e di 27-12-2007 660 herë 5112 herë 4.52 MB 03:18 192 kbps
Zanatin e ke haru 06-09-2007 647 herë 3767 herë 2.96 MB 03:14 128 kbps
S`me pelqen 2007 06-09-2007 621 herë 3688 herë 3.24 MB 03:32 128 kbps
Puthjet tua 06-09-2007 690 herë 3762 herë 2.97 MB 03:15 128 kbps
Me dy duart 06-09-2007 582 herë 1450 herë 3.15 MB 03:27 128 kbps
Dallendyshe kraher thyer 06-09-2007 734 herë 3549 herë 3.84 MB 04:12 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio