Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Si qdo femen (feat Naser Rafuna) 06-09-2007 111 herë 463 herë 4.97 MB 03:37 192 kbps
Ti e din cka kom qef (feat Mad Lion dhe Mendi) 06-09-2007 70 herë 273 herë 4.79 MB 03:29 192 kbps
Shpejt veshu (feat Fitore Gjonbalaj) 06-09-2007 48 herë 201 herë 3.73 MB 02:43 192 kbps
Bombica (feat Fitore Gjonbalaj) 06-09-2007 51 herë 169 herë 4.38 MB 03:11 192 kbps
Llada (feat FFI) 06-09-2007 42 herë 126 herë 3.81 MB 02:47 192 kbps
5 Minuta (feat Beti) 06-09-2007 52 herë 185 herë 5.12 MB 03:44 192 kbps
Sonte kena nej (feat Albanna) 06-09-2007 35 herë 118 herë 4.08 MB 02:58 192 kbps
Une jom 06-09-2007 32 herë 83 herë 4.76 MB 03:28 192 kbps
Sonte ska gjume 06-09-2007 42 herë 101 herë 4.32 MB 03:09 192 kbps
Akullore 06-09-2007 57 herë 334 herë 4.57 MB 03:20 192 kbps

Na ndiqni në Twitter
Na ndiqni në Facebook
Verzioni për Mobil
© 2004-2020 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio