Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Ti dhe une 2007 26-10-2007 256 herë 892 herë 3.20 MB 03:30 128 kbps
Prone 2007 26-10-2007 116 herë 327 herë 3.43 MB 03:45 128 kbps
Ne kendej 2007 26-10-2007 99 herë 319 herë 2.79 MB 03:03 128 kbps
Mendoja cdo gje merr fund pa ty 2007 26-10-2007 291 herë 1463 herë 3.24 MB 03:32 128 kbps
Dikush 2007 26-10-2007 115 herë 323 herë 4.20 MB 04:35 128 kbps
Bankin 2007 26-10-2007 80 herë 257 herë 3.72 MB 04:04 128 kbps
Amulli 2 Rruge 2007 26-10-2007 92 herë 297 herë 4.10 MB 04:29 128 kbps
Kur e di se nuk din 2007 26-10-2007 132 herë 473 herë 3.23 MB 03:32 128 kbps
Bunker 18-06-2007 73 herë 259 herë 3.75 MB 04:06 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio