Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
ft Capital T dhe Adalard - Ama Numrin 24-01-2008 193 herë 1346 herë 3.78 MB 04:08 128 kbps
ft Phat Beni - Ti se dine 24-01-2008 100 herë 540 herë 3.65 MB 03:59 128 kbps
ft Phat Beni - Ti ke lind per mu 24-01-2008 90 herë 779 herë 4.01 MB 04:23 128 kbps
ft Phat Beni - Rri 24-01-2008 81 herë 487 herë 2.98 MB 03:15 128 kbps
ft Phat Beni - Apel 24-01-2008 50 herë 260 herë 4.13 MB 04:31 128 kbps
ft Crash-K - Jom lodh me jete 24-01-2008 83 herë 426 herë 5.89 MB 04:17 192 kbps
ft Adalard dhe Phat Beni - Mos fleni 24-01-2008 61 herë 311 herë 3.24 MB 03:32 128 kbps
Jetoj ne stres 24-01-2008 63 herë 322 herë 4.91 MB 04:17 160 kbps
Hajde merrmi ment 24-01-2008 143 herë 346 herë 3.90 MB 04:16 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio