Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Vet me the te dua 28-03-2008 443 herë 2039 herë 3.11 MB 03:24 128 kbps
Une dhe ajo 28-03-2008 266 herë 690 herë 3.28 MB 03:35 128 kbps
Tetovares 28-03-2008 339 herë 1005 herë 3.15 MB 03:26 128 kbps
Solla - solla 28-03-2008 263 herë 748 herë 2.98 MB 03:16 128 kbps
Sejzezo 28-03-2008 287 herë 742 herë 3.23 MB 03:32 128 kbps
Per ty dashuri 28-03-2008 167 herë 376 herë 3.60 MB 03:56 128 kbps
Pellumbi 28-03-2008 194 herë 377 herë 3.67 MB 04:01 128 kbps
Nenes 28-03-2008 194 herë 501 herë 3.57 MB 03:54 128 kbps
Mor pellumb 28-03-2008 229 herë 500 herë 3.14 MB 03:26 128 kbps
Moj e mire 28-03-2008 219 herë 598 herë 3.48 MB 03:48 128 kbps
Mjedis holla 28-03-2008 276 herë 426 herë 2.56 MB 02:48 128 kbps
Me zu nje mall 28-03-2008 208 herë 354 herë 4.01 MB 04:23 128 kbps
Mbreterija jone 28-03-2008 121 herë 208 herë 3.52 MB 03:51 128 kbps
Maturantet 28-03-2008 149 herë 517 herë 3.75 MB 04:06 128 kbps
Ku ishe ti - Potpuri 28-03-2008 199 herë 407 herë 4.22 MB 04:37 128 kbps
Kopshti i dashurise 28-03-2008 150 herë 258 herë 4.36 MB 04:45 128 kbps
Edhe une u dashurova 28-03-2008 149 herë 251 herë 3.82 MB 04:10 128 kbps
Do te shkrihem 28-03-2008 139 herë 326 herë 4.23 MB 04:37 128 kbps
Bini ju tupana - Potpuri 28-03-2008 310 herë 719 herë 4.52 MB 04:56 128 kbps
40 gersheta 28-03-2008 228 herë 320 herë 3.79 MB 04:08 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio