Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Real 1 - Nëse mdon ti 12-07-2013 135 herë 71 herë 3.98 MB 02:54 192 kbps
Real 1 ft Gjira - Dasma shqiptare 12-07-2013 199 herë 67 herë 4.69 MB 03:25 192 kbps
Real 1 ft Mentor Haziri - Më fal 12-07-2013 89 herë 31 herë 4.67 MB 03:24 192 kbps
Real 1 ft Samanta Karavella - Bota shumë e vogël 12-07-2013 99 herë 32 herë 5.22 MB 03:48 192 kbps
Real 1 ft Samanta Karavella - Falje mos kërko 12-07-2013 108 herë 28 herë 4.58 MB 03:20 192 kbps
Real 1, Dhurata Dora, Lumi B - Edhe pak 12-07-2013 284 herë 209 herë 5.29 MB 03:51 192 kbps
Real 1, Vig Poppa, Freaks - Summer Jam 12-07-2013 126 herë 24 herë 4.86 MB 03:32 192 kbps
Real 1 dhe Da Ghost - Ditë e natë 03-08-2011 430 herë 180 herë 4.56 MB 03:19 192 kbps
Real 1 dhe Kaos - Mos u nal 03-08-2011 297 herë 146 herë 2.80 MB 03:03 128 kbps
Real 1 - Sexy Love 03-08-2011 265 herë 91 herë 3.96 MB 02:53 192 kbps
Real 1 dhe Big D - Biznis - Bonus Track 02-08-2011 141 herë 65 herë 3.34 MB 03:39 128 kbps
Real 1 dhe Noizy - Sen tjetër nuk vyn 02-08-2011 207 herë 118 herë 3.85 MB 04:12 128 kbps
Real 1 dhe Da Ligs - Summer jam 02-08-2011 202 herë 60 herë 3.16 MB 03:27 128 kbps
Seh-Dat 02-08-2011 126 herë 121 herë 3.07 MB 03:21 128 kbps
Real 1, Big D dhe Rona - Pump up the jam - Rmx 02-08-2011 135 herë 57 herë 8.87 MB panjohur panjohur
Real 1 - NR Force 02-08-2011 120 herë 59 herë 5.61 MB panjohur panjohur
Real 1 dhe Etnon - Music is my ghetto 02-08-2011 140 herë 74 herë 3.51 MB 03:50 128 kbps
Real 1 - Miss u 02-08-2011 101 herë 37 herë 9.41 MB panjohur panjohur
Real 1, MC Kresh dhe Lyrical Son - Here we are 02-08-2011 122 herë 51 herë 7.69 MB panjohur panjohur
Real 1, 2po2 dhe Capital T - Hello 02-08-2011 162 herë 68 herë 5.75 MB 05:09 156 kbps
Real 1 dhe TDS - Bang bang 02-08-2011 162 herë 146 herë 6.09 MB 04:26 192 kbps
Real 1 - Seh Dat 09-06-2011 191 herë 140 herë 4.41 MB 03:13 192 kbps
Lyrical Son dhe Dafina Rexhepi - VIP 02-09-2010 671 herë 605 herë 3.06 MB 03:20 128 kbps
Etnon ft Real1 - Music is my ghetto 13-08-2010 361 herë 413 herë 3.51 MB 03:50 128 kbps
Big D, Real 1, Rona - Pump up the jam 07-07-2010 313 herë 310 herë 8.81 MB panjohur panjohur
Noizy Real1 - Rrugës tu shku 03-07-2010 534 herë 460 herë 7.32 MB panjohur panjohur
Nora Istrefi and Real 1 - Nr 1 25-05-2010 576 herë 560 herë 2.75 MB 03:00 128 kbps
Real 1 Feat Big D - Classic Remix 09-05-2010 353 herë 314 herë 4.21 MB 04:36 128 kbps
Real 1 - Go Dj 28-07-2008 260 herë 3558 herë 3.69 MB 04:02 128 kbps
Uchh 28-07-2008 162 herë 1447 herë 3.04 MB 03:19 128 kbps
Tr0034 28-07-2008 157 herë 1084 herë 3.00 MB 03:16 128 kbps
Puff nBlow 28-07-2008 153 herë 940 herë 3.05 MB 03:20 128 kbps
En marge 28-07-2008 130 herë 655 herë 3.89 MB 04:15 128 kbps
Aj Aj 28-07-2008 218 herë 2298 herë 2.87 MB 03:08 128 kbps
A po Don kesh 28-07-2008 228 herë 2275 herë 3.14 MB 03:26 128 kbps
Kur hina na 28-07-2008 203 herë 1706 herë 3.61 MB 03:56 128 kbps
8 me blunt 28-07-2008 177 herë 955 herë 3.09 MB 03:22 128 kbps
Eki nox - Wolf 20-01-2007 145 herë 926 herë 3.57 MB 03:54 128 kbps
K-OS - Ven 25-12-2006 182 herë 2004 herë 3.29 MB 03:35 128 kbps
Lyrical Song - Unstoppable 25-12-2006 247 herë 1897 herë 3.84 MB 04:12 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio