Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Nuke - Mos shko 12-07-2013 212 herë 77 herë 3.00 MB 03:16 128 kbps
ErgeNR - La pintamilja 18-08-2012 199 herë 89 herë 4.76 MB 03:28 192 kbps
Ilirët - Oj Kosovë 01-08-2012 164 herë 61 herë 6.05 MB 03:18 256 kbps
Qëllimi 01-08-2012 119 herë 83 herë 9.19 MB 04:01 320 kbps
Don P - 2po2 - Me qef - Dream City 29-07-2012 193 herë 56 herë 7.37 MB 04:02 256 kbps
Pse t`fola u njoftova me ty 03-08-2011 536 herë 770 herë 3.82 MB 04:10 128 kbps
Singullar dhe Mc Kresha - Kon pe shan me nan 16-06-2011 289 herë 285 herë 4.81 MB 03:30 192 kbps
B2N - Albania, Kosova, Tirana, Prishtina 13-06-2011 362 herë 150 herë 4.35 MB 03:10 192 kbps
B2N - Are you ready 13-06-2011 139 herë 92 herë 4.35 MB 03:10 192 kbps
Mc Kresha dhe Capital-T - Baby I do it 06-05-2011 305 herë 212 herë 6.04 MB 04:24 192 kbps
Mc Kresha - Pa mu 06-05-2011 313 herë 246 herë 6.61 MB 04:49 192 kbps
Big Xik - Si e ki familjen - Censured 07-07-2010 311 herë 207 herë 3.41 MB 03:44 128 kbps
Newpoorn - Shihemi prap 30-06-2010 264 herë 252 herë 2.94 MB 03:13 128 kbps
Tabullarasa 21-06-2010 717 herë 1155 herë 3.34 MB 03:39 128 kbps
feat Mc Kresha and Noga - Soldier 11-06-2010 351 herë 411 herë 4.96 MB 03:41 188 kbps
Skillz - Veq per trip 17-08-2008 279 herë 6663 herë 3.13 MB 03:25 128 kbps
Real1 - High medet High 17-08-2008 210 herë 2819 herë 3.29 MB 03:36 128 kbps
Mc Kresha dhe K-os - E boj me qef 17-08-2008 263 herë 4818 herë 2.98 MB 03:15 128 kbps
Etno Engjujt- Up in Da club 17-08-2008 207 herë 3258 herë 2.91 MB 03:11 128 kbps
Etno Engjujt - Bling Bling 17-08-2008 199 herë 3110 herë 3.51 MB 03:50 128 kbps
Dafina Zeqiri - Hot shorts 17-08-2008 214 herë 2873 herë 3.28 MB 03:35 128 kbps
Tjeter kah 17-08-2008 134 herë 1141 herë 3.21 MB 03:30 128 kbps
Tanga 17-08-2008 157 herë 1315 herë 2.78 MB 03:02 128 kbps
Sexy Linda 17-08-2008 366 herë 6590 herë 2.87 MB 03:08 128 kbps
Po pritoj 17-08-2008 310 herë 2192 herë 4.52 MB 03:57 160 kbps
Ncuk komercial 17-08-2008 130 herë 961 herë 5.83 MB 02:33 320 kbps
Mu ba estrad 17-08-2008 146 herë 2079 herë 3.91 MB 03:25 160 kbps
Je jasht 17-08-2008 151 herë 1110 herë 2.75 MB 03:00 128 kbps
Aprili li li 17-08-2008 215 herë 2602 herë 2.99 MB 03:16 128 kbps
Intro 17-08-2008 102 herë 542 herë 1.20 MB 01:19 128 kbps
Arba Sound - Prej aty ku na vimë 27-12-2007 156 herë 1140 herë 2.81 MB 03:04 128 kbps
Mad Lion ft. Mc Kresha FFJ - Kceni me mu 16-02-2007 194 herë 580 herë 4.48 MB 03:16 192 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio