Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Lotët e mallit 20-05-2013 409 herë 133 herë 8.53 MB 04:39 256 kbps
Te koshi i kallamoqit 29-07-2012 354 herë 140 herë 3.61 MB 03:57 128 kbps
Sikur gjaku në vena je brenda meje 29-07-2012 270 herë 91 herë 2.74 MB panjohur 128 kbps
Potpuri - 4 29-07-2012 336 herë 111 herë 1.99 MB 02:10 128 kbps
Potpuri - 3 29-07-2012 296 herë 89 herë 1.31 MB 01:26 128 kbps
Potpuri - 2 29-07-2012 309 herë 92 herë 2.47 MB 02:42 128 kbps
Potpuri - 1 29-07-2012 363 herë 111 herë 3.12 MB 03:25 128 kbps
Ndjenjat s`mund ti luftoj 29-07-2012 200 herë 51 herë 3.04 MB 03:19 128 kbps
Mos e kërko jetën te vdekja 29-07-2012 176 herë 68 herë 3.29 MB 03:36 128 kbps
Zoti s'rrehet 29-07-2012 214 herë 96 herë 2.81 MB 03:04 128 kbps
Shejtan 29-07-2012 188 herë 53 herë 2.93 MB 03:12 128 kbps
Zjarrëfiksi im 29-07-2012 203 herë 77 herë 2.66 MB 02:54 128 kbps
Me puth nuk është mëkat 29-07-2012 194 herë 71 herë 3.16 MB 03:27 128 kbps
Ded Gjon Lulu dhe Adem Jashari 06-07-2011 585 herë 280 herë 3.65 MB 03:59 128 kbps
Veq shqip 06-07-2011 664 herë 380 herë 2.85 MB 03:07 128 kbps
Në zemër të kam dry 06-07-2011 504 herë 286 herë 4.31 MB 04:43 128 kbps
Djelli dhe hana 06-07-2011 510 herë 229 herë 4.05 MB 04:26 128 kbps
Shpirtin tek ti e kam 06-07-2011 667 herë 447 herë 3.23 MB 03:32 128 kbps
Amazona 06-07-2011 320 herë 153 herë 3.22 MB 03:31 128 kbps
A bëhesh merak 06-07-2011 493 herë 301 herë 2.99 MB 03:16 128 kbps
Vdekrisht të dashuroj 26-06-2011 511 herë 288 herë 3.01 MB 03:17 128 kbps
Kot, kot - Remix Dj Selection 06-02-2011 691 herë 365 herë 3.56 MB 03:07 160 kbps
Dil moj e bukur 18-07-2010 870 herë 524 herë 3.45 MB 03:01 160 kbps
E kanë kot 18-07-2010 652 herë 409 herë 3.44 MB 03:00 160 kbps
Jam mërzitur shumë për ty 18-07-2010 666 herë 298 herë 3.44 MB 03:00 160 kbps
Je 1-shi 18-07-2010 527 herë 261 herë 3.44 MB 03:00 160 kbps
Luaj me mua 18-07-2010 660 herë 330 herë 3.44 MB 03:00 160 kbps
Më shpëto ose më vra 18-07-2010 505 herë 243 herë 3.44 MB 03:01 160 kbps
Potpuri popullore 18-07-2010 771 herë 348 herë 3.45 MB 03:01 160 kbps
Potpuri popullore - Live 18-07-2010 646 herë 272 herë 3.44 MB 03:00 160 kbps
Si akullorja në korrik 18-07-2010 524 herë 278 herë 3.45 MB 03:01 160 kbps
Të padit syri kur dashuron 18-07-2010 507 herë 215 herë 3.44 MB 03:00 160 kbps
Ti më bën të pasur pa para 18-07-2010 534 herë 195 herë 3.44 MB 03:01 160 kbps
Ti veq ti 18-07-2010 524 herë 243 herë 3.45 MB 03:01 160 kbps
Zemra me ngjitëse nuk kapet 18-07-2010 424 herë 155 herë 3.44 MB 03:00 160 kbps
Asnjëherë nuk ta kam prish 18-07-2010 523 herë 207 herë 3.45 MB 03:01 160 kbps
Zemër, zemër 18-07-2010 621 herë 375 herë 3.45 MB 03:01 160 kbps
Shkrihem pikë, pikë 20-04-2010 754 herë 489 herë 3.26 MB 03:33 128 kbps
Veq ti 20-04-2010 626 herë 373 herë 3.26 MB 03:34 128 kbps
Atdheu im eshte Shqiperia 02-01-2008 726 herë 11512 herë 3.27 MB 03:34 128 kbps
Nuse sot po shkoj 02-01-2008 767 herë 7812 herë 3.44 MB 03:46 128 kbps
Unë esëll ti i abuzuar 30-10-2007 494 herë 3282 herë 3.04 MB 03:19 128 kbps
Ti që t`dua po më vret 30-10-2007 485 herë 2099 herë 3.02 MB 03:18 128 kbps
Shoqe, shoqe 30-10-2007 578 herë 1990 herë 2.90 MB 03:10 128 kbps
Shah Mat 30-10-2007 619 herë 2621 herë 2.61 MB 02:51 128 kbps
Rregjoj dashurija 30-10-2007 455 herë 1185 herë 4.33 MB 03:09 192 kbps
Recete e dashurisë 30-10-2007 449 herë 1237 herë 2.99 MB 03:16 128 kbps
Puthja e fundit 30-10-2007 646 herë 2611 herë 4.46 MB 03:15 192 kbps
Puqur unë dhe ty 30-10-2007 426 herë 1049 herë 3.63 MB 02:39 192 kbps
O qoban 30-10-2007 703 herë 1721 herë 4.92 MB 03:35 192 kbps
Me ty, pa ty 30-10-2007 524 herë 1742 herë 4.58 MB 03:20 192 kbps
Më mbyte me premtime 30-10-2007 448 herë 1080 herë 4.50 MB 03:17 192 kbps
Jam e jotja 30-10-2007 622 herë 1891 herë 4.57 MB 03:20 192 kbps
Dështoi darsma e jonë 30-10-2007 471 herë 1304 herë 4.25 MB 03:06 192 kbps
Jam e lindur 31-01-2007 489 herë 3899 herë 2.98 MB 03:15 128 kbps
Dashuroj 21-12-2006 453 herë 1608 herë 3.34 MB 03:39 128 kbps
Vdeksha për ty 08-07-2006 649 herë 5186 herë 3.02 MB 03:18 128 kbps
Trokit në zemërën time 08-07-2006 468 herë 2460 herë 3.45 MB 03:46 128 kbps
Të dua 08-07-2006 504 herë 2387 herë 2.38 MB 02:36 128 kbps
Të dashuroj 08-07-2006 515 herë 2289 herë 3.03 MB 03:19 128 kbps
Sot është dasma jonë 08-07-2006 576 herë 2997 herë 3.45 MB 03:46 128 kbps
Servil 08-07-2006 434 herë 1958 herë 3.23 MB 03:32 128 kbps
Sa e ëmbel aq e hidhur 08-07-2006 533 herë 2557 herë 3.52 MB 03:51 128 kbps
Nusja e bukur mashallah 08-07-2006 648 herë 3574 herë 3.34 MB 03:39 128 kbps
Kur vishem me dekolte 08-07-2006 452 herë 2124 herë 3.34 MB 03:39 128 kbps
Kur të bëhet deti kos 08-07-2006 496 herë 2488 herë 3.35 MB 03:40 128 kbps
Knaqu edhe sonte 08-07-2006 590 herë 3689 herë 3.54 MB 03:52 128 kbps
E mas detin me filxhan 08-07-2006 535 herë 3363 herë 3.24 MB 03:33 128 kbps
Dashuria nuk ka çmim 08-07-2006 669 herë 5987 herë 3.36 MB 03:40 128 kbps

Na ndiqni në Twitter
Na ndiqni në Facebook
Verzioni për Mobil
© 2004-2019 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio