Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Kingji e terri 16-05-2013 388 herë 87 herë 3.02 MB 03:18 128 kbps
Zana Kuqi - Eja dhe sonte në ëndrrën time 14-05-2013 295 herë 45 herë 6.42 MB 03:30 256 kbps
Harrove 07-04-2013 334 herë 128 herë 8.56 MB 04:40 256 kbps
Nysret Muçiqi - Shumë vjet 13-02-2013 505 herë 142 herë 3.20 MB 03:29 128 kbps
Nora Muqaj - Mendoj 25-10-2012 331 herë 189 herë 3.07 MB 03:21 128 kbps
Hysni Klinaku - Shqiptarë me zemër 21-09-2012 471 herë 230 herë 3.27 MB 03:35 128 kbps
Kthena apet 08-09-2012 354 herë 150 herë 3.08 MB 03:22 128 kbps
Diss 4 all bitchez 08-09-2012 238 herë 75 herë 4.50 MB panjohur panjohur
Klepto - Nuk ka hiq 08-09-2012 152 herë 86 herë 2.45 MB 02:40 128 kbps
Andin Randobrava - Kosova republikë 01-08-2012 223 herë 113 herë 9.18 MB 04:01 320 kbps
Kastro Zizo dhe Andin Ranobrava - Manaferra 01-08-2012 182 herë 68 herë 9.70 MB 04:14 320 kbps
Presheva e Gjilani 01-08-2012 404 herë 179 herë 4.84 MB 03:31 192 kbps
Poni dhe Hekuran Krasniqi - Çamëri 01-08-2012 329 herë 105 herë 6.23 MB 04:32 192 kbps
Shemi - Xhamadani vija vija 01-08-2012 327 herë 202 herë 4.47 MB panjohur panjohur
Shkumbin Ismajli - Lamtumirë 01-08-2012 309 herë 148 herë 3.55 MB panjohur panjohur
Nora Muqaj - Me ty 31-07-2012 204 herë 89 herë 4.98 MB 03:37 192 kbps
Gjithmonë i gjallë Enver Zymberi 03-08-2011 932 herë 597 herë 4.90 MB 03:34 192 kbps
Malsori - Malësi e madhe 06-07-2011 821 herë 520 herë 3.33 MB 03:38 128 kbps
Hekuran Krasniqi - Sonte 06-07-2011 563 herë 229 herë 2.84 MB 03:06 128 kbps
Toka ime 06-07-2011 707 herë 442 herë 4.27 MB 04:40 128 kbps
The Gold Father 06-07-2011 558 herë 211 herë 5.14 MB 03:45 192 kbps
Plaku me djal 06-07-2011 683 herë 309 herë 5.88 MB 04:17 192 kbps
Më fal o Zot 06-07-2011 752 herë 356 herë 5.07 MB 05:32 128 kbps
Burg mërgimi 06-07-2011 657 herë 343 herë 3.99 MB 04:21 128 kbps
2po2 dhe Andini - Të falem ty 02-07-2011 536 herë 286 herë 5.23 MB 03:48 192 kbps
I pari jom 02-05-2011 490 herë 259 herë 5.85 MB 05:07 160 kbps
Jo negociata 24-03-2011 708 herë 461 herë 5.22 MB 03:48 192 kbps
1-shi 10-03-2011 549 herë 280 herë 5.10 MB 03:43 192 kbps
E kalli 10-03-2011 521 herë 219 herë 4.59 MB 03:21 192 kbps
Elembelem 10-03-2011 453 herë 206 herë 4.73 MB 03:26 192 kbps
Ëndrra 10-03-2011 474 herë 269 herë 6.14 MB 04:28 192 kbps
I pari jam 10-03-2011 393 herë 170 herë 7.05 MB 05:08 192 kbps
I vetëm 10-03-2011 370 herë 206 herë 7.11 MB 05:10 192 kbps
Ma të fort a ka 10-03-2011 411 herë 181 herë 6.17 MB 04:30 192 kbps
Malli 10-03-2011 493 herë 342 herë 6.42 MB 04:41 192 kbps
Nuk ka gjyq që më gjykon 10-03-2011 617 herë 547 herë 5.01 MB 03:39 192 kbps
Nuk vdes 10-03-2011 637 herë 463 herë 5.94 MB 04:20 192 kbps
Pendimi 10-03-2011 544 herë 274 herë 6.53 MB 04:45 192 kbps
Çamëria 10-03-2011 732 herë 501 herë 6.85 MB 04:59 192 kbps
Realiteti 10-03-2011 427 herë 167 herë 5.80 MB 04:14 192 kbps
The Notebook 10-03-2011 367 herë 114 herë 6.26 MB 04:33 192 kbps
Thuaj 10-03-2011 353 herë 163 herë 6.47 MB 04:43 192 kbps
Ilir Konushevci 07-03-2011 449 herë 236 herë 5.69 MB 04:09 192 kbps
Ilirida 15-02-2011 639 herë 570 herë 4.73 MB 04:08 160 kbps
Rri larg 24-01-2011 434 herë 249 herë 6.23 MB 03:24 256 kbps
Fjala e zemrës 24-01-2011 459 herë 309 herë 8.82 MB 03:51 320 kbps
Me krye n'hi - 2010 24-07-2010 649 herë 450 herë 3.67 MB 04:00 128 kbps
Realiteti 22-07-2010 431 herë 286 herë 3.85 MB 04:12 128 kbps
Malli 19-05-2010 590 herë 695 herë 8.52 MB 04:39 256 kbps
Elem, belem 13-05-2010 584 herë 385 herë 4.69 MB 03:25 192 kbps
Xhevdeti ndeti 28-07-2008 532 herë 477 herë 4.94 MB 03:36 192 kbps
Drenusha Latifi - Dritan Hoxha 07-07-2008 437 herë 305 herë 4.03 MB 02:56 192 kbps
Dafina Zeqiri - Nje dite tek ti 09-05-2008 476 herë 989 herë 4.40 MB 04:48 128 kbps
Mixha Bibe me Rrahim Struja - Gëzuar 2008 me havera 11-12-2007 503 herë 2340 herë 3.82 MB 04:10 128 kbps
Ti je qyrr - Diss Getit 26-10-2007 516 herë 712 herë 2.18 MB 03:11 96 kbps
Gjithmonë 26-10-2007 426 herë 368 herë 3.46 MB 03:47 128 kbps
Dj Suat - Gurrin e boj plumb 06-08-2007 496 herë 535 herë 3.92 MB 04:17 128 kbps
Në msn 16-02-2007 475 herë 803 herë 3.22 MB 03:31 128 kbps
Dyftyrshat 16-02-2007 455 herë 471 herë 1.91 MB 04:46 56 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio