Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Bruno - Prej rrugës 16-05-2013 300 herë 73 herë 5.17 MB 03:46 192 kbps
Flori - Gjithë jetën 30-01-2013 334 herë 107 herë 7.28 MB 03:59 256 kbps
Capital T - Mega Mega 01-06-2011 581 herë 347 herë 5.09 MB 03:42 192 kbps
Tuna dhe Dafina - Vibe 01-06-2011 413 herë 417 herë 4.60 MB 04:32 142 kbps
Vet për mu 01-06-2011 274 herë 148 herë 7.02 MB 03:04 320 kbps
Bla,Bla,Bla - Ti po thu 01-06-2011 287 herë 152 herë 3.90 MB 03:53 140 kbps
Thuj mirdita djalit tkeq 01-06-2011 330 herë 399 herë 3.85 MB 03:31 153 kbps
Çka din ti për jetën tem 01-06-2011 272 herë 154 herë 9.77 MB 04:16 320 kbps
Pak fam 01-06-2011 239 herë 96 herë 8.04 MB 03:31 320 kbps
Pa tabu 01-06-2011 189 herë 72 herë 4.07 MB 04:12 136 kbps
Mc Kresha dhe Lyrical Son - Nmahallën tem 01-06-2011 283 herë 155 herë 4.61 MB 04:35 141 kbps
Mirëmëngjes 01-06-2011 218 herë 103 herë 10.22 MB 04:28 320 kbps
Letër - 1999 01-06-2011 218 herë 105 herë 8.70 MB 03:48 320 kbps
DJ Blunt, Real 1 dhe Capital-T - Hello 01-06-2011 181 herë 75 herë 5.16 MB 05:08 140 kbps
Capital-T dhe Chika - Fuck u 01-06-2011 221 herë 104 herë 4.94 MB 04:44 146 kbps
Unikkatil - Fitore e sinqert 01-06-2011 273 herë 215 herë 7.93 MB 03:28 320 kbps
Authentic 01-06-2011 184 herë 64 herë 4.62 MB 04:27 145 kbps
20 vjet 01-06-2011 253 herë 112 herë 4.10 MB 04:11 137 kbps
Thuj mirdita djalit t`keq 16-05-2011 368 herë 291 herë 7.84 MB 03:26 320 kbps
Real 1 DJ Blunt Capital T - Hello 06-05-2011 302 herë 182 herë 4.58 MB panjohur 128 kbps
Tuna dhe Dafina Zeqiri - Vibe 2010 13-08-2010 706 herë 1496 herë 8.17 MB 04:28 256 kbps
Immortel - Don mu bo si unë 05-08-2010 331 herë 269 herë 4.51 MB 03:17 192 kbps
Vdes dhe ringjallem 05-08-2010 257 herë 149 herë 5.70 MB 04:09 192 kbps
Ku pot dhem 05-08-2010 308 herë 269 herë 4.90 MB 03:34 192 kbps
Ti po thu 14-06-2010 427 herë 371 herë 4.40 MB 03:51 160 kbps
Capital-T - Qaj 14-06-2010 751 herë 1031 herë 6.59 MB 03:36 256 kbps
Pa tabu 19-05-2010 381 herë 235 herë 3.80 MB 04:09 128 kbps
Big Basta - Terror 22-04-2010 367 herë 259 herë 2.32 MB 02:32 128 kbps
Qu kceni 27-12-2007 386 herë 1352 herë 2.85 MB 03:07 128 kbps
Caiptal F - Shopping 23-12-2007 387 herë 2052 herë 3.05 MB 03:20 128 kbps
Capitalet - Mesazh pozitiv 20-01-2007 316 herë 2039 herë 3.37 MB 03:41 128 kbps
G.Solidier - Rri 20-01-2007 291 herë 1197 herë 3.08 MB 03:22 128 kbps

Ndodhitë e fundit

    Na ndiqni në Twitter
    Na ndiqni në Facebook
    Verzioni për Mobil
    © 2004-2018 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio