Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Lendita dhe Lulja - Fjalë, fjalë 12-07-2013 125 herë 55 herë 8.37 MB 03:39 320 kbps
Lendita dhe Lulja - Hajde knojme me defa 12-07-2013 132 herë 59 herë 6.14 MB 02:41 320 kbps
Lendita dhe Lulja - Kalle i zoti i shtëpisë 12-07-2013 99 herë 45 herë 5.88 MB 02:34 320 kbps
Lendita dhe Lulja - Kalle vellau jonë 12-07-2013 116 herë 42 herë 6.78 MB 02:58 320 kbps
Lendita dhe Lulja - Nuk do të lejoj 12-07-2013 97 herë 52 herë 8.80 MB 03:51 320 kbps
Lendita dhe Lulja - Rrushi 12-07-2013 119 herë 48 herë 6.34 MB 02:46 320 kbps
Lendita dhe Lulja - Sa gëzim 12-07-2013 113 herë 53 herë 7.00 MB 03:04 320 kbps
Lendita dhe Lulja - Zemra ime sa të don 12-07-2013 203 herë 59 herë 6.46 MB 02:49 320 kbps
Kalle mjeshtër 24-06-2013 199 herë 85 herë 8.17 MB 03:34 320 kbps
Falmi buzët 31-01-2013 476 herë 142 herë 4.71 MB 05:09 128 kbps
Nuk mundem 30-01-2013 737 herë 95 herë 4.20 MB 03:24 173 kbps
Nusja jonë 01-08-2012 335 herë 167 herë 3.75 MB 04:06 128 kbps
Unaza e arrit - Potpuri 31-07-2012 362 herë 93 herë 4.40 MB 04:48 128 kbps
Për ty jetoj 30-07-2012 546 herë 123 herë 4.28 MB 03:07 192 kbps
Kur u ndava 02-08-2011 1239 herë 370 herë 4.38 MB 03:11 192 kbps
Sot edhe ty edhe une 04-05-2011 926 herë 346 herë 3.10 MB 03:23 128 kbps
Pse 11-04-2011 832 herë 468 herë 3.16 MB 03:27 128 kbps
Sot, edhe ti edhe une 24-01-2011 680 herë 299 herë 3.10 MB 03:23 128 kbps
Dua 24-01-2011 640 herë 226 herë 2.70 MB 02:57 128 kbps
Xham, xham 10-07-2010 767 herë 285 herë 3.08 MB 03:22 128 kbps
Të harrova 10-07-2010 687 herë 210 herë 3.42 MB 03:44 128 kbps
Sa kujtime 10-07-2010 723 herë 252 herë 3.26 MB 03:34 128 kbps
Mirësevjen 10-07-2010 565 herë 191 herë 3.51 MB 03:50 128 kbps
Malli po më vret 10-07-2010 636 herë 233 herë 3.22 MB 03:31 128 kbps
Flitet 10-07-2010 577 herë 207 herë 3.06 MB 03:20 128 kbps
E si ta them 10-07-2010 750 herë 218 herë 3.59 MB 03:55 128 kbps
Dielli 10-07-2010 453 herë 118 herë 4.17 MB 04:33 128 kbps
Dashni 10-07-2010 486 herë 136 herë 3.08 MB 03:22 128 kbps
Nuk je ti 09-07-2010 626 herë 428 herë 2.94 MB 03:13 128 kbps
Të shtunën mbrëma 25-05-2010 672 herë 323 herë 3.40 MB 03:43 128 kbps
Moj dashni, dashnia e parë 20-04-2010 699 herë 283 herë 3.22 MB 03:31 128 kbps
Labinot Gashi - O shpirt 20-04-2010 463 herë 184 herë 2.79 MB 03:03 128 kbps
Labi - Xhan, xhan sikur xhan 18-04-2010 528 herë 293 herë 2.99 MB 03:16 128 kbps
Çdo të shtune [Mix] 18-04-2010 546 herë 177 herë 3.48 MB 03:48 128 kbps
Dashuri, dashuri 27-12-2007 465 herë 7869 herë 4.56 MB 03:19 192 kbps
Amerika 30-10-2007 488 herë 1708 herë 5.06 MB 03:41 192 kbps
E zeza 30-10-2007 481 herë 484 herë 5.08 MB 03:42 192 kbps
Bjondinë 06-08-2007 435 herë 500 herë 3.26 MB 03:34 128 kbps
4 puthje 21-07-2007 464 herë 1177 herë 3.23 MB 03:32 128 kbps
Profiter në dashuri 29-01-2007 416 herë 854 herë 3.57 MB 03:54 128 kbps
Jam si flakë 29-01-2007 717 herë 956 herë 2.97 MB 03:14 128 kbps
Ende të dua 29-01-2007 680 herë 2734 herë 3.52 MB 03:51 128 kbps
Asnjëherë 29-01-2007 1149 herë 905 herë 3.28 MB 03:35 128 kbps
Askush sën na mund 29-01-2007 586 herë 1017 herë 3.25 MB 03:33 128 kbps
Balta 25-12-2006 389 herë 1320 herë 3.53 MB 03:51 128 kbps
Luje vallen 25-12-2006 493 herë 1888 herë 3.29 MB 03:35 128 kbps
Yllit tim 25-12-2006 571 herë 1327 herë 3.58 MB 03:55 128 kbps
Nent që ti fala 25-12-2006 586 herë 2285 herë 2.89 MB 03:09 128 kbps
Dridhet zemra 25-12-2006 554 herë 4157 herë 3.97 MB 04:20 128 kbps
Vec i imi 20-12-2006 630 herë 2578 herë 3.60 MB 03:56 128 kbps
Te kerkoj 20-12-2006 527 herë 1083 herë 4.79 MB 05:14 128 kbps
Ty te dua 20-12-2006 573 herë 1196 herë 3.36 MB 03:40 128 kbps
Ti je... 20-12-2006 515 herë 931 herë 3.63 MB 03:58 128 kbps
Puthjet e tua 20-12-2006 451 herë 942 herë 3.30 MB 03:36 128 kbps
Princi im 20-12-2006 430 herë 688 herë 2.56 MB 02:48 128 kbps
Pa trashigimtar 20-12-2006 467 herë 1777 herë 3.22 MB 03:31 128 kbps
Nje ore sa jeta 20-12-2006 417 herë 728 herë 3.37 MB 03:41 128 kbps
Mrekullia e tete 20-12-2006 1275 herë 1422 herë 3.16 MB 03:27 128 kbps
Mos luaj 20-12-2006 798 herë 2069 herë 3.03 MB 03:19 128 kbps
Mos u largo 20-12-2006 487 herë 855 herë 3.79 MB 04:09 128 kbps
Mendo nje here 20-12-2006 430 herë 775 herë 4.34 MB 04:45 128 kbps
Lere, lere 20-12-2006 740 herë 1059 herë 3.61 MB 03:56 128 kbps
Kthehu 20-12-2006 655 herë 1616 herë 3.55 MB 03:53 128 kbps
Ishe i miri im 20-12-2006 646 herë 829 herë 4.12 MB 04:30 128 kbps
Hyni ne vale (Cuni) 20-12-2006 418 herë 1032 herë 3.65 MB 03:59 128 kbps
Flitet 20-12-2006 576 herë 1897 herë 5.80 MB 04:13 192 kbps
Eja ti 20-12-2006 542 herë 950 herë 3.31 MB 03:37 128 kbps
Dy zemrat 20-12-2006 540 herë 1370 herë 3.95 MB 04:19 128 kbps
Corona - Potpuri 2006 20-07-2006 520 herë 3689 herë 12.64 MB 13:48 128 kbps
Kur një nat larg në gurbet (Live me Xhezën) 14-07-2006 377 herë 2465 herë 5.16 MB 05:38 128 kbps
Vetëm me ty (Live) 14-07-2006 452 herë 1512 herë 3.40 MB 03:43 128 kbps
Kush t`ka rrejt (Live) 14-07-2006 398 herë 2702 herë 3.23 MB 03:32 128 kbps
Hajde me mu (Live) 14-07-2006 393 herë 2047 herë 2.70 MB 02:57 128 kbps
Potpuri kengesh LIVE 04-07-2006 554 herë 2022 herë 3.56 MB 03:53 128 kbps
Non Stop 03-07-2006 600 herë 1550 herë 3.31 MB panjohur panjohur
Adresa Jote e vjeter 28-06-2006 582 herë 2460 herë 2.95 MB 03:13 128 kbps

Na ndiqni në Twitter
Na ndiqni në Facebook
Verzioni për Mobil
© 2004-2019 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio