Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Thuama nje fjale 21-12-2006 350 herë 2317 herë 4.36 MB 04:46 128 kbps
Loti 21-12-2006 346 herë 5442 herë 4.21 MB 04:36 128 kbps
Un dhe loti 21-12-2006 204 herë 1471 herë 4.40 MB 04:48 128 kbps
Do vijë 12-09-2006 225 herë 2903 herë 4.07 MB 04:27 128 kbps
Tutu 12-09-2006 160 herë 1877 herë 3.14 MB 03:26 128 kbps

Na ndiqni në Twitter
Na ndiqni në Facebook
Verzioni për Mobil
© 2004-2020 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio